Wpis z mikrobloga

Mam pytanie. Moj kot (14 lat) w ostatnie dni jakos wydaje się nie swój. Malo je a bardziej pije i bardzo dużo śpi w kącie. Gdy dawalem mu ulubione chrupki to nawet nie ruszył. Zaczęło mu trochę bardziej smierdziec z pyszczka niż kiedykolwiek. Może być to wina tego ze wziąłem do domu malutkiego kota który lata po całym mieszkaniu? Bo słyszałem ze inne koty źle czasami znosza male koty. Co może mu się dziać? Wiem ze ciężko powiedzieć przez neta ale może jakiekolwiek podejrzenia bo juz nie mam głowy do tego.. Do weterynarza chce go wziąć ale wiem ze dla niego sama klatka to jest duży stres
#koty #kot
  • 16
  • Odpowiedz
@Alan1916l: Zakładam ze nie robiłeś akimlayyzcji noweg kota tylko puściłeś samopas? Jeśli tak to gratuluje :) twój stary jest zestresowany i nerwowy ze jakiś nowy jest na jego spokojnym miejscu. Może mieć tez problem z zębami bolą go i nie może jeść
  • Odpowiedz
@Shusey: mimo wszystko jakoś na poczatku nie byli bardzo do siebie wrogo nastawieni. Troche poprychal ale 2-3 dni pozniej gicik. Az tak to moze spowodować ze starszy kot jest 3 razy bardziej zamulony niż zwykle i prawie nic nie je?
  • Odpowiedz
@Alan1916l: jak śmierdzi z pyska to może być zapalenie dziąseł. Koty mają to do siebie że przez stres (ty możesz nie dostrzegać u niego stresu) mogą się gorzej poczuć. Mógł też młody jakieś chorobstwo przynieść
  • Odpowiedz
@Alan1916l: U mojego kota właśnie tak #!$%@?ęły nerki, odszedł niecałe 2 tygodnie temu. Miał 18 lat, bardzo mało jadł, więcej pił. w ostatnim tygodniu nic nie jadł, nawet jak szedł już do kuwety to nie mógł siku zrobić, guza też miał. Leć do weta, niech mu zrobią prześwietlenie i nerki wybada. Trzymam kciuki żeby twój kitku sie wykaraskał.
  • Odpowiedz
@Dziarskiluj: jeju aż mnie serce boli jak to czytam :( wspolczuje bo po tylu latach to musi być ból... Muszę rzeczywiście juz go wziąć bo to dla jego dobra. Dziękuje za informacje i trzymaj się!
  • Odpowiedz
@Alan1916l: A no płakałem jak dziecko, ale przykro było patrzeć jak się męczy, byłem przy nim do samego końca. Zrób tak jak mówiłem, bo może coś jeszcze w środku mieć. Uściskaj kitku, trzymam za was kciuki.
  • Odpowiedz
@Alan1916l: Przykro to słyszeć, bo u mojego dokładnie tak samo się stało, mój kot długo walczył bo miał silne serducho, ale jak już do kuwety wchodził nie mógł się załatwić, chodził troche jak lucky luck te ostatnie dni. Brzuszek mu spuchł. Obserwuj kicie, u mojego była poprawa jak dostał jakieś zastrzyki przeciwbólowe i przeciw zapalne, syrop jeszcze powinienem mieć w domu, ale sam wiesz jak wygląda, ja chciałem się upewnić czy
  • Odpowiedz