Wpis z mikrobloga

@SkonczPitolic: To raczej Ty nie rozumiesz, że bycie zawołanym do jednego, dwóch wpisów na jakiś czas (bez reakcji w postaci wykopania) nie jest tym samym co namiętne wykopywanie każdego z kilkudziesięciu (!) tygodniowo znalezisk, do którego się otrzymało powiadomienie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@plackojad: Rozumiem, to oczywiście nie to samo. Ale to nic nie zmienia w fakcie, że krytykujesz zwoływanie za pomocą mirkolist, samemu będąc na nie zapisanym. A to hipokryzja( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na marginesie to niebezpieczne, że bordo będące hipokrytą kształtuje światopogląd innych uzytkowników tego portalu. Nie wiemy jakie ma motywacje, czy przypadkiem nie próbujesz uzyskać jakiś korzyści z tego procederu, czy tak zwyczajnie nie
  • Odpowiedz
Rozumiem, to oczywiście nie to samo. Ale to nic nie zmienia w fakcie, że krytykujesz zwoływanie za pomocą mirkolist, samemu będąc na nie zapisanym.


@SkonczPitolic: Mimo to cały czas ograniczasz się właściwie tylko do jednej rzeczy (która akurat Ci pasuje), nie uwzględniając różnic między postępowaniem moim, a postępowaniem neuropków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Oczywiście, bo ja z tobą nie rozmawiam na inny temat niż ten, że jesteś hipokrytą.


@SkonczPitolic: Bo to jedynie Twoja opinia, której kurczowo się trzymasz mimo, że upada ona pod ciężarem argumentów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SkonczPitolic: To nie jest żaden dowód. Nie będę się powtarzał, bo widzę, że to jak rzucanie grochem o ścianę. Może zawołam Cię do następnego notowania #neurolista, byś mógł na własne oczy przekonać się, jakie są różnice między tym, co robię ja, a tym, co robią neuropki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz