Wpis z mikrobloga

robię DOKŁADNIE to samo


@El3xetor: Zapewne masz na to wiele przykładów, tym bardziej że moja aktywnośc polityczna na tym portalu jest zbliżona do zera, nie licząc plusowania, czy tam wykopywania/zakopywania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdyby moderatorzy przestrzegali regulaminu i moderowali wg. standardów które administracja sama uporządkowała tutaj https://www.wykop.pl/pomoc/standardy-moderacji/ to wtedy pod #neuropamanipuluje nie miałbyś ani jednego wpisu. Sami są sobie winni.
@SkonczPitolic: Jestem zapisany na obie listy, ale tylko z jednej jestem wołany... przy czym właściwie w ogóle z tych wołanek nie korzystam... Nadal czekam, aż kolega @kaven_ poda jakieś konkrety w sprawie znalezisk, jakie wykopałem z "prawackiej" listy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja w odróżnieniu od Kopernika nie prowadzę pamiętniczka jak jakiś autysta w którym zarzucam manipulowanie wykopem


@El3xetor Naprawdę nie jesteś w stanie napisać jednego zdania
Narzekasz na wołanie przez mirko, samemu z niego korzystając.


@SkonczPitolic: Korzystałbym z niego, gdybym wykopywał znaleziska, do których jestem wołany - tak, jak robi to @el3xetor z właściwie każdym znaleziskiem z neurolisty. Skoro kolega @kaven_ nie jest w stanie tego zrobić, to może Ty spróbujesz znaleźć kilka takich przykładów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale koledze @El3xetor chodzi o to, że jesteś hipokrytą. O nic więcej. (...) A
@SkonczPitolic: Spoko, ja jestem za całkowitym zakazaniem wszelkich list, bo robi to tylko niepotrzebny burdel i promuje sztucznie wybrane znaleziska. Ale dopóki one istnieją to będę się do nich zapisywał, pomimo tego że np. na tych #neuropa mnie zbanowali.

A kolega @El3xetor jest hipokrytą i kłamcą, wie że jego koledzy celowo wielokrotnie manipulują pomijając np. tag #polityka i zamist się do tego odnieśc to zarzuca mi że robię tak samo. Szkoda
@plackojad: Przecież masz argumenty na powyższych obrazkach. Narzekasz na listy na mirko, będac na nie zapisany. Ja cie nazywam hipokrytą na podstawie tego co piszesz i robisz na wykopie. I tak pyk, jesteś hipokrytą. Jest to takie proste i oczywiste, dla każdego, kto potrafi czytać ze zrozumieniem. A jak prawie każdy wie, nie można wierzyć hipokrycie, bo jest hipokrytą( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spoko, ja jestem za całkowitym zakazaniem wszelkich list, bo robi to tylko niepotrzebny burdel i promuje sztucznie wybrane znaleziska. Ale dopóki one istnieją to będę się do nich zapisywał, pomimo tego że np. na tych #neuropa mnie zbanowali.


@DurzyPszypau: Dokładnie. Zarówno lista neuropy, jak i listy "prawicowe" to niepotrzebny spam na stronie głównej kosztem ciekawych znalezisk, które trafiły tam, bo rzeczywiście zainteresowały społeczność. Tylko trzeba tu dodać, że:
- listy prawicowe
plackojad - > Spoko, ja jestem za całkowitym zakazaniem wszelkich list, bo robi to ty...

źródło: comment_1633518948Es7eLJeafJw6etkE2xToyv.jpg

Pobierz
@SkonczPitolic: No dla Ciebie nie ma znaczenia, bo inaczej nawet sam przed sobą musiałbyś przyznać, że nie masz żadnych argumentów. A ja pod tagiem #neurolista piętnuję nie tylko sam fakt zwoływania się neuropków, lecz także jego częstotliwość (czasem nawet 10 i więcej razy dziennie!), jak i treści, do których się zwołują oraz to, jak bezrefleksyjnie neuropki wykopują to, co podtyka im się pod nos. Porównaj to sobie z moją działalnością, jak
@plackojad: Jest mi strasznie przykro, że nie rozumiesz. W żaden sposób nie odnoszę się do tego co tu robisz, bo jesteś dla mnie kompletnie niewiawrygodny jako wykopek. Dlaczego? Bo jesteś hipokrytą, a takim nie można ufać. A jesteś nim dlatego, że krytykujesz mechanizm mirkolist, samemu z nich korzystając. I serio to jest takie trudne do przyswojenia?