Wpis z mikrobloga

Daily blackpill:
Wiecie co jest gorsze dla 30 latka niż posiadanie brzydkiej mordy?
Posiadanie MŁODEJ brzydkiej mordy.
Broda nie rośnie bo masz takie geny.
Dziewiczy wąs to max mojej brody ;(
Dlatego codziennie trzeba sie golić bo wyglądasz jak gimbus.
Dbasz o cerę nie masz syfów…
Tu chodzi o o ogólny kształt twarzy i szczęki :(
Mimo waszego wieku każda osoba traktuje was jak gówniarza po liceum.
Możesz mieć kasę, tytuł naukowy, samochód mieszkanie, drogie ciuchy, mięśnie… to ci gunwo da jak masz mordę młodą i brzydką.

Młody wygląd przegrywa jest przekleństwem.
Jest wyrokiem do wiecznej samotności i biedy (bo nikt nie chce was traktować poważnie). HR zatrudniają w 90% po wyglądzie.

Starasz utrzymać profesionalizm, to u ludzi wyglądasz jak małpa udająca człowieka. It taki kontrast.

Odpadasz u młodych dziewczyn bo wyglądasz jak młodszy brat, a u starszych tez odpadasz bo wyglądasz jak dziecko.

Gdy mówię ile mam lat to każdy wywala oczy - lol.
Jak ktoś sugeruje ze pasowalbym do jakieś dziewczyny to zawsze obrzydzenie potencjalnej partnerki sie pojawia na twarzy niezależnie czy dziewczyna jest młodsza czy starsza.

A co mam poza taką a nie inna mordę?
Wzrost 180 cm uwaga, OFICJALNIE społeczeństwo potwierdza ze wzrost poniżej 185 cm jest wzrostem DZIECKA.

#blackpill #przegryw
  • 14
@Zly_CzlowiekXD: ale widzę pisać umiesz. Załóż bloga. Miałem kiedyś przyjaciela co żalożył bloga i wyśmiewał na nim różowe paski. Napisał też kilka książek na ten temat. Chwalił się też, że ma małego pyrtka. Laski same mu się zgłaszały i podkładały by udowodnić, że się co do nich myli (było tu nawet o nim kiedyś głośno na wykopie)
@#!$%@?: tu trzeba lubić użerać się z kobietami, kłócić się… a nawet jeśli wygram, to i tak z zasady nie przyznają mi racji… na co mi to? Niestety mam naturę introwertyka, co łącząc z innymi wylosowanymi wadami daje mi wyrok takiego życia a nie innego. Fatalizm stał się moim życiem.