Wpis z mikrobloga

  • 0
@Jubei a co nie tak z systemem było? Miałem za niedługo instalować ale jak padaka jest to mogę nie tracić czasu na instalację a potem cofnie się do win10.
  • Odpowiedz
@Jubei: Po wlaczeniu TPM update przebiegl legancko, wszystko smiga spoko. Nawet sie zdziwilem ze nie #!$%@? komunikatow ze jakies tam apki nie sa kompatybilne z W11 jak to mialo miejsce z wczesniejszymi wersjami.... Jakis burdel macie na kompach i dlatego #!$%@? chodzi albo instalacje sie #!$%@?...
  • Odpowiedz
@Hubby: u mnie na niekompatybilnym procku też wszystko bez problemu przeszło a mam 7 generacji z łapka :d zero komunikatów, aktualizacje też widzi. Jeszcze xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wall34: mmmmmm wszystko... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Opóźnienie przy otwieraniu folderów, widgety które przestały działać, szybsze zużycie baterii, menu start który jednak okazał się nie być lepszy, cukierkowy ale i mniej czytelny interface, itd, itp.

@Hubby: nie, nie mam burdelu, po prostu ten system w obecnej formie jest strasznie #!$%@?. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Jubei: Nie jest #!$%@?. Na moich obu komputerach (jeden 2016, drugi 2020) chodzi wzorowo. Podkreślam WZOROWO. Nawet takie dziwne rozwiązania, z których muszę korzystać ze względu na wykonywaną pracę o dziwo działają dobrze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kolorowezworki: no u mnie też chodzi WZOROWO, po prostu jest niedopracowany. Na przykład opóźnienie przy otwieraniu folderów to jest problem niezależny od procesora czy pamięci (i7 i szybkie 16gb), nie zależy również od dysku bo mam Samsunga 980pro. Kopiąc głębiej w systemie trafiasz na okna które pod względem graficznym nadal tkwią w 95. Widgety działały przez 5 pierwszych minut, potem opcja zniknęła na jakieś 30 minut, powróciła a przycisk nie
  • Odpowiedz
@Jubei: No to ciekawe, że ja (i wiele innych osób jak można na tagu przeczytać) takich problemów nie ma. Kopiąc głębiej w 10 znajdziesz to samo, bo 11 to w sumie w obecnej formie nadal 10 (nawet wersja systemu to wskazuje). Nie ma powodu, żeby działała gorzej/inaczej.
  • Odpowiedz