Wpis z mikrobloga

@KorczakSzcz: mam od ponad miesiąca i jestem mega zadowolony, chyba że dostawa o 7:30 to dla Ciebie za późno (przez wyjście do pracy czy coś), bo wcześniejszej nie oferują. aktualnie jestem na niskim IG przy pięciu posiłkach i 2000 kcal i w zupełności mi wystarcza, a w szczycie formy to ja nie jestem #ulanyluj. jedyny minus jaki póki co znalazlem to to, że mniejsze pojemniki (z drugim śniadaniem czy przekąską)
  • Odpowiedz
@KorczakSzcz: Cześć. Ja też od początku września zamawiam niskie IG 2000 kcal z gastropaczki. Ogólnie jestem zadowolony, bo dania są takie bardziej syte i konkretniejsze niż jak wcześniej zamawiałem z innej firmy. Tu jest dieta bez soków ( gdzie w innych cateringach dostajesz z 2- 3 koktaile tygodniowo). Sporo makaronów i kaszy z niskim IG jako baza dania, są też muffinki, omlety, kilka razy w tygodniu jakaś zupka (zazwyczaj treściwa). Ogólnie
  • Odpowiedz
@NogaGoblina: Cześć. Jakbyś był zainteresowany, to napisałem w komentarzach, bo do miesiąca zamawiam z gastro paczki. Jestem w tym świeży, to jeszcze Mi się chce :). Jakbyś miał pytania to pisz, a jak pomogłem to moze użyjesz mojego kodu na zniżkę i obaj będziemy zadowoleni. kod wysyłam na priv, bo nie chce, zeby Mi zdejmowali posty..
  • Odpowiedz