Wpis z mikrobloga

Uwaga! #rozdajo z okazji ostatniego dnia IT Startup - Office Lockdown na portalu Wspieram.to ʕʔ
Wystarczy zostawić plusa i jutro zawołam zwycięzcę.

Egzemplarz gry zostanie wysłany na mój koszt w styczniu, gdy nowa gra wyjdzie z drukarni.

Co to za gra?
W grze prowadzimy firmę IT, zagrywamy programistów, uczymy ich nowych technologii, podkradamy sobie najlepszych devów działem HR, walczymy z wypaleniem zawodowym i podkładamy sobie wzajemnie świnie.
Wygrywa gracz, który pierwszy skończy projekt.

IT Startup Office Lockdown to samodzielnie grywalne rozszerzenie wydanej w 2018 gry "IT Startup - Gra Karciana". Tym razem jako satyra świata IT w sosie lockdown / #postapokalipsa / home office. "Office Lockdown" będzie miał 50% więcej zawartości od poprzedniej wersji gry, czyli będzie samodzielnie grywalny dla max 6 graczy. Istnieje również prosty wariant solo.

Egzemplarz trę można jeszcze dzisiaj do północy zarezerwować sobie na portalu Wspieram.to - dzięki temu otrzymujemy grę bez dodatkowych kosztów wysyłki + jest taniej niż w późniejszej sprzedaży detalicznej.

Można również wypróbować grę za free jako print & play.

#karciankait

JavaDevMatt - Uwaga! #rozdajo z okazji ostatniego dnia IT Startup - Office Lockdown n...

źródło: comment_1633418631ytbt3fH4cloL7IDle8zFfQ.jpg

Pobierz
  • 14
@john1738: nie, nic nie stoi na przeszkodzie, by mieć frajdę z gry bez znajomości tematyki IT - wtedy jest to po prostu gra karciana, która fanom karcianek powinna się podobać. Znając tematykę łapie się po prostu więcej hermetycznego humoru i mechaniki mogą wydawać się bardziej immersyjne.