Wpis z mikrobloga

Mówię Wam. Nie wiem skąd kreowanie Kubańczyka na takiego kozaka, może coś tam potrafi, ale bez przesady. Jego przeciwnicy.

Boxdel. Który przegrał sam ze sobą, nic więcej dodawać nie trzeba.

L-PRO . Który jest jeszcze gorszy od Boxdela.

Malczyński, który po dwóch ciosach kładzie się na glebę, niczym rafonix .

Tańcula walczył z Tyburskim, jestem w stanie się założyć, że ma więcej siły niż Kubańczyk, a mimo to tańcula ile dostał kopnięć na noge? Ile dostał na łeb? I dalej walczył, a Malczynski, od mniejszego, słabszego Kubańczyka dostał kilka low kingów i leżał i płakał.

Jeżeli dojdzie do walki z Tańcula, to tańcula go porobi, już nie wspomnę o Arabie.  Może on coś tam potrafi..  Ale przy takich przeciwnikach to żaden sukces dobrze się pokazać.

#famemma
  • 120
  • Odpowiedz
@Dr4ker: gosciu kupujesz karnet i dostajesz karte a nie po 3 miesiacach xdd a poza tym nie jezdzicie na almmy? ja chce tylko zebys powiedzial z kim tam trenowales to zobaczymy przeciez imiona gosci ktorzy jezdza na almmy sa publiczne wiec nic nie podajesz prywatnego (nie mowie o twoich danych bo chyba nadal nie rozumiesz)
  • Odpowiedz
@Dr4ker: ale to ty sie tutaj wyjasniasz, skoro mowisz, ze kubanczyk ma slaba stojke, a tancula dobra xD, nieironicznie, chlopaki co chodza 2-3 msc na salke juz sie lepiej ruszaja od niego, jedyne co ma to zapasy jako takie
  • Odpowiedz