Wpis z mikrobloga

Chciałem zapisać się na zabieg laserowy usuwania zarostu ale mam pewne wątpliwości i popatrzyłem sobie na golarki elektryczne, widziałem że wybór jest spory i mam pytania na które odpowiedzi może zmienią moje zdanie i pieniądze zainwestuje właśnie w elektryczną golarkę.
1- Mam dosyć wrażliwą skórę twarzy, czy golarki elektryczne w ogóle ale to w ogóle brać to pod uwagę? Raz przez tydzień używałem pożyczoną golarkę 3głowicową i co prawda goliła świetnie wręcz do skóry ale potem zostawiała na kilka dni skórę czerwoną a przez kilka godzin po goleniu się piekącą.
2- Poczytałem sobie już trochę że dla wrażliwszej skóry lepsze są foliowe, czy ktoś ma doświadczenie że foliowe są lepsze niż głowicowe dla skóry wrażliwej na podrażnienia?
3- Jaki przedział cenowy jest dobry? Polecane są od 300-2000zł a to duży rozstrzał, bardzo duży.
4- Jak dbać o elektryczną golarkę? Ludzie piszą coś o smarowaniu i czyszczeniu, pisze się też o ostrości ostrzy. Czy muszę zakupić jakieś smary i ostrza osobno na wymianę? Jeśli tak to jakie a jeśli nie to jak w ogóle czyścić taką foliową golarkę.
5- Co z innymi elementami ciała? Te foliowe są wyposażone zazwyczaj też w trymer i jak rozumiem skraca on włos do takiego poziomu z którego już zwykłe ostrza golarki sobie poradzą, czyli dałoby się w ten sposób ogolić się też na torsie?

#golarkielektryczne #pytanie #golarkaelektryczna #golarki #golarka #zarost
  • 23
@wilku1984: Dzięki za pomoc, wiem że cebulapower śmierdzi ale no nic nie poradzę że nawet jakbym kupował najnowszą tesle to bym patrzył gdzie uciąć choćby złotówkę. Zaryzykuję z zamiennikiem płynu ale takim co ma najwięcej i najlepszych opini więc się jeszcze rozejrzę, jak mi nic nie będzie odpowiadało to kupię oryginały.
Na razie skupię się na tym co mam i zamówienie złożę najwcześniej za tydzień ale dzięki za pomoc, chyba już
@SargonofAkkad: nie ma sprawy. A ode mnie jeszcze parę protipów na start bo albo piszą o nich w instrukcji drobnym drukiem albo wcale xD

- fabryczny pojemnik z płynem radzę otwierać na stabilnej płaskiej powierzchni, solidnie trzymając go w łapie. Wieczko jest zatknięte "na chama" i tak też odejdzie, unikniesz w tej sposób rozlania płynu.
- raz na jakiś czas, po goleniu, zerknij na "korytko" stacji do którego wkładasz górną część