Wpis z mikrobloga

Szukam jakiegoś daily, póki co chodziłem w W59 a teraz w mibandzie i stwierdziłem że trzeba coś innego kupić, strasznie trudne to jest... Poczytałem, pooglądałem i myślałem nad Casio Duro, ale da się go w ogóle gdzieś dostać? Z tego co widzę na każdej stronie to że jest niedostępny. Jak ktoś ma jakieś propozycje w okolicy 300zł to jestem otwarty, nie musi być konkretnie diver ;D
#zegarki
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Limon2g: G-Shock DW-5600?
Ewentualnie, jak chcesz normalny wskazówkowy, to polecam Edifice EFV-100 (lub EFV-110; to ten sam sikor, tylko mniejszy). Chyba najlepsze Casio jest chodzi o stosunek jakości do ceny w takim budżecie.
Duro trochę odpustowo wygląda


@Misiu89: Dla mnie to wszystkie divery jakieś takie odpustowe są, jak nigdy nie rozumiałem ich fenomenu, tak jak szukam zegarka to coraz bardziej mi się podobają ;D

@Arachnos83: Nad tym timexem też się zastanawiam, albo jakiś weekender. Co do diverów to nigdy nie byłem przekonany, ale z godziny na godzinę coraz bardziej mi podobają ;D

G-Shock DW-5600


@Del: Kostkę też rozważam, ale jednak chyba wolę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Limon2g: co do Duro: przerwali produkcję 106 bo stracili prawa do ryby, puścili 107, które się nie sprzedawało, odzyskali prawa do ryby, znowu puścili 106 w dodatkowych wersjach (zielonej, pepsi i chyba jeszcze jakiejś) więc niedługo powinny wrócić. Na pewno z amazon.com dostaniesz taniej niż z polskich sklepów (póki co).