Wpis z mikrobloga

@Rafatus69:
Słuchaj pajacyku, robisz z siebie ofiarę. Teraz napewno się zastanawiasz co ja mam do ciebie że na ciebie padło. A no proste nie bawię się w patole. Czas rozliczenia ,to że do dziś na YT jakieś fejki śmigają po patusach i sieją zament w moim imieniu, nie będę tolerowal. Nie będę walczył z wiatrakami. A więc usuwam skupiska. Ty bierzesz w tym czynnie udział. Więc znalazłem sposób prawny by sprawiedliwości się zadość stało. Po prostu aferką jakaś z dupy a ty w to wchodzisz. Więc licz się z tym że kto w las krzyczy musi znieść echo. Rozumiał bym jeszcze gdybyś po tym co zapowiadałem, chciał byś to załatwić bez pogłosu. Lecz nie tobie jak zwykle odpalił się kozak mitoman.
A więc lecimy na pełnej #!$%@?, pokora z twojej strony to jedyny środek złagodzenia i zapłata wykupionego długu nawet bez procentów na rzecz schroniska. Automatyczne w gratisie byś dostał poradnik prawny jak w Niemczech nie płacić podatku od donejtów do pewnego pułapu. Lecz dobrze wiem że jesteś za głupi by to zrozumieć. Dalej będziesz brną w batalię która jest przegraną na starcie
  • 4
  • Odpowiedz
@El_Lusiek: Gra trwa tik-tak tik-tak.
Nie masz synek do czynienia z jakimś Sebastianem lepszym streamem, czy tym bardziej minokiem, zresztą w swoim czasie zobaczysz tik tak tik tak tik tak.
  • Odpowiedz
Nie masz synek do czynienia z jakimś Sebastianem lepszym streamem, czy tym bardziej minokiem,


@Rafatus69: no, bo ma do czynienia z kimś znacznie gorszym xD Ani Seba, ani Minoko nie bili swojej niepełnosprawnej konkubiny, nie ZAPILI ojca, a przez ich zachowanie nikt z ich rodziny nie miał próby S xD
Więc ty jesteś tak parę poziomów poniżej tych dwóch xD
  • Odpowiedz