Wpis z mikrobloga

@nazwapl: raz ci pocisnąłem w jednym wątku i dalej do mnie piszesz? nazwa.pl to najbardziej gówniany dostawca w Polsce. Musielibyście mi płacić żebym u was usługi trzymał.

Po postawieniu jednej usługi dostałem blokadę na VPS NVME bo za dużo połączeń, także elo.
I authinfo pocztą. xD
durny różowy pasku, ludzie odradzający domeny darmowe i za złotówkę dobrze prawią.


@SlimKirby: nie, zadałem konkretne pytanie i oczekuję konkretnej odpowiedzi a nie porad. Siedzę w tym gównie dłużej niż ty chodzisz po świecie więc nie potrzebuję porad a odpowiedzi na pytanie. Tyle.

@xMajkaNajka ma rację.
@login-jest-zajety: imo nie bądź zły, że ktoś Ci to napisał. Sporo osób tu wpada, bo myśli, że oferta domeny za darmo to superowa promocja i są osoby, które chcą pokazać komuś, że da się inaczej i lepiej w perspektywie dłuższego utrzymania. Oczywiście jak potrzebujesz tylko na rok domeny to jasne, że szukasz darmowej na rok i też nic w tym złego.
@szuwarek-mini: wiesz, siedząc w tym tak jak napisałem naście lat po prostu irytuje bo to się powtarza i powtarza, nie patrzyłem na to z perspektywy edukacji innych - może i masz rację.

Na większość odpowiedzi potrafię sam znaleźć odpowiedź, a jak zadaję jakieś pytanie to przeważnie zostaje bez odpowiedzi bo po prostu osób które znają odpowiedź jest promil (nie mówię tu o tym wpisie), dlatego dodatkowo mnie to irytuje.