Wpis z mikrobloga

Generalnie sam film ogląda się dosyć przyjemnie, jest o wiele bardziej wciągający niż Spectre, no i wątek przewodni jakby znajomy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Natomiast sama końcówka jest niezwykle polyrazująca fanów i możecie wyjść totalnie zawiedzeni, z poczuciem tandety, taniości, kiczu, grubego nietaktu itd. Niektórzy doszukują się jakiejś poezji, dla mnie to po prostu źle pachniało i wyszedłem zawiedzony. Więc generalnie nie polecam, bez ostatnich scen byłoby 7/10, a tak jest 5/10.
#film #bond #jamesbond
okrim - Generalnie sam film ogląda się dosyć przyjemnie, jest o wiele bardziej wciąga...

źródło: comment_16331205546KIwsbnq9V8j2hS81FGmYZ.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@okrim: @smialson: mnie strasznie ukuło w oczy CGI przy pościgach - dramat jak filmy klasy B albo jakieś tanie gówna z Netflixa - i pomysleć jak wygladalo intro w Quantum, ehhh...
  • Odpowiedz
@tmn007 intro quantum jest super bo jest tam mój samochód ( czyli alfa xD) i jest to jedno z najlepszych intr za goldeneye

Pościgi super jak w każdym bondzie
Dobór aut był genialny
  • Odpowiedz
@okrim: Mnie najbardziej odrzuciła ta ckliwość i cały ten romantyczny wątek... Z tego powodu nie chciałbym drugi raz oglądać filmu, a końcówka? Szkoda strzępić wiadomo co...
  • Odpowiedz