Wpis z mikrobloga

#wirusy #psujo #hakerzy #pomocy

Dobra, doigralam sie i chyba zalapalam wirusa na drugim kompie. Zwyczajnie chcialam odpalic ta stronke co zwykle, zeby ogladnac serial, a tu mi tylko antywirus zadzwonil i na caly ekran wyskoczyla biala strona z napisami jak w przegladarce, kiedy nie moze polaczyc sie ze strona. No i probowalam to wylaczyc, nawet menadzerem zadan, ale nie dalo sie. Zresetowalam raz, drugi, az trzeci na twardo i siedze w trybie awaryjnym. Ale co teraz? :p
  • 44
  • Odpowiedz
@tusiatko: pobierz i odpal combofixa :). Tylko przeczytaj wcześniej jakie szkody może wyrządzić. ŻEBY NIE BYŁO NA MNIE. Mi do tej pory za każdym razem ten program usuwał syf i przy okazji przyspieszał kompa.
  • Odpowiedz
@parachutes brat ma podobno jakis dobry program do usuwania trojanow, jak nie podziala to ja nie wiem jak sie ustawienia sprzed 2 dni ustawia, a ten combofix to sobie musze przeczytac :P
  • Odpowiedz
@tusiatko: przy uruchamianiu systemu wcisnij F8 ale zamiast awaryjnego wybierz Zaawansowane opcje rozruchu i wybierz Ostatnia znana dobra konfiguracja

Jeśli to nie pomoże to pozostaje combofix, ale jak pisał parachutes - ostrożnie z tym.
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga wlasnie poczytalm o tym i mam dwa pytania... Musze sie na jakies forum zapisywac?? A dwa to, doczytalam sie, ze moze zepsuc polaczenie internetowe...i to wszystko? Przeciez to nie koniec swiata :) wroce do domu kolo 14 to sie tym zajme, sprobuje te ustawienia walnac... Aha, a ten combofix da sie z awaryjnego odpalic?
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga: W pracy, w pracy, ja sobie tą listopadową emisję odpalę. A Ty już oglądałaś? Może na stronie C+ jest, oni często wrzucają tam różne ciekawe materiały.

@tusiatko: combofix to taki mały programik, który bardzo głęboko penetruje komputer i wypieprza wszystko co szkodzi, zwalnia, psuje - działa szybko i jest skuteczny. Tylko rzekomo czasem może coś źle pójść.
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga wlasnie poczytalm o tym i mam dwa pytania... Musze sie na jakies forum zapisywac?? A dwa to, doczytalam sie, ze moze zepsuc polaczenie internetowe...i to wszystko? Przeciez to nie koniec swiata :) wroce do domu kolo 14 to sie tym zajme, sprobuje te ustawienia walnac... Aha, a ten combofix da sie z awaryjnego odpalic?
  • Odpowiedz
@tusiatko: Rany, sprobuj najpierw te ustawienia - ilez razy jedno proste uruchomienie z ostatnia konfiguracja naprawialo wszystko! To nic nie psuje, nic nie kosztuje. komputer masz jak przed popsuciem. To zajmuje tyle co zwykly restart.

@parachutes: Widziałam! bardzo sympatyczny filmik, micha cały czas, zresztą ciężko by było inaczej bo Aga to strasznie wesoła dziewczyna. A Tomasz jaki wyluzowany :D nie będę zdradzać, zobaczysz :)
  • Odpowiedz