Wpis z mikrobloga

Jak się obecnie zwraca towar w Apple Store? Kiedyś po kliknięciu zwrotu dzwonili z TNT i umawiali kuriera a teraz od kilku dni zero kontaktu. Może teraz samemu się gdzieś generuje etykietę zwrotną?
#apple #iphone
  • 10
  • Odpowiedz
@PepeXD: jeśli zwracany produkt jest poniżej 300 zł. trzeba samemu iść na pocztę (tak, pocztę) i odesłać poleconym. Jeśli wartość produktu jest powyżej 300 zł., to skontaktuje się z Tobą kurier. Tak, wiem, że na strona mówi inaczej ;) Po wysłaniu Apple dowodu wysłania poleconego, za niego też zwracają pieniądze.
  • Odpowiedz
  • 0
@jedermann: kiedyś było chyba od 170 zł. To iPhone 13 pro więc powyżej 300 :) w jakim czasie kontaktuje się kurier? Zwrot klikałem w sobotę...
  • Odpowiedz
@PepeXD: nie wiem niestety, ja zwracałem etui do 13 Pro, więc koszt 249 zł... czekałem 3 dni na kuriera, który miał się ze mną skontaktować i się zniecierpliwiłem. Zadzwoniłem do Apple, przeprosili, że wprowadzają na stronie w błąd i poprosili o przesłanie PP. Chyba najlepiej zadzwonić...
  • Odpowiedz
  • 0
@Konczobar: mam obecnie 11 i sądziłem że 13 pro będzie robiła o wiele lepsze zdjęcia nocne zwykłym aparatem (bo szerokokątnym to wiadomo że robi lepsze) i że będę mógł skorzystać z LIDAR na budowie. Jednak moje oczekiwania rozminęły się z reklamami "emejzing". Uważam, że telefon nie jest wart 5200. Jak kupowałem 11 kosztowała 3500 i to jest uczciwa cena, no może ok.4000.
  • Odpowiedz