Wpis z mikrobloga

Eeee no i jak, pa.. panowie

Nie dadzom rady, mów...eee mówiliście. Ole out mówi mówiliście - włe.. włefista.

Co, Romeczku? Ale jakie eee taktykie.

Jakie taktykie, ja ci powiem ta eeee tako jedno rzecz.

Zawodnicy, co strzelili gole, aaaa eeee aasystowali, brali udział w akcjach beeeeeramkowych.

Czyja to była ta eee taktyka, by ich sprowadzić do klubu. Czyja to była taktyka, by ich nie wyrzucać eee z klubu. Teraz na na najważniejsze - czyja to była meczowa taktyka, by ich zostawić na eee bo boisku?

Co mówicie eeee Romeczku? Ale jakie tyyy tyydzień temu, jakie eee włe włefista? Nie no, tak to my eeee rozmawiać nie bendziemy (eeeeeee)

#juu .. eee #united
źródło: comment_1632965825bu8B43aADhpcbm77pyiEsj.jpg
  • 15
@meandmymonkey: nie wiem co bierzesz, ale bierz pół :) po wczorajszym meczu poza wynikiem (de facto mega fartownym) nie ma absolutnie żadnego plusa....a sorry, de Gea wrócił do formy.
Obrona tragedia, boki to autostrada dla przeciwników, zero środka pola, atak niewidoczny. Villarreal spokojnie mogło strzelić z 4 gole po okazjach co sobie stworzyli, ale tym razem indywidualności przeważyły.
Czy ta drużyna ma jakiekolwiek schematy ataków? Same lagi i dośrodkowania.
Na ten
@utede: No tak, Villarreal spokojnie mogło wygrać, a przegrało,
wszyscy spokojnie mogli #!$%@?ć United w zeszłym roku, a tu łatwe podium,
dla Ciebie jedynym sensem rozmawiania o tym klubie jest jęczenie, jak to źle i jaka tragedia?

Wesoły wujek bez pojęcia o taktyce robi sensowne wyniki (oczywiście - nie na miarę oczekiwań jeszcze, ale wygląda to najlepiej od Fergiego w kwestii długofalowego projektu), więc zamiast tutaj się spinać i promować malkontenctwo,
@meandmymonkey: Nie zgodzimy się absolutnie w swoich wizjach- to pewne. Wiec nadal podziwiam optymizm i rozumiem ze jak nic nie wygrają w tym sezonie to nadal Ole ma zostać trenerem? Mimo ze wydają rekordowe sumy w ostatnich latach na tle Europy? Taki Mou mógłby tylko pomarzyć o transferach jakie dostaje Ole
@utede: A no nie wiem, co powinni zrobić, jeśli nic nie wygrają. Nie myślę o tym na razie.

Kiedy już prześledzą w klubie moje wypowiedzi na tagu i poproszą mnie o zdanie, to ja będę musiał poprosić ich o więcej danych - z treningów, z szatni, z testów taktycznych Olego ;) - i wtedy rozpatrzę sprawę.

Ole jest cały czas "tuż, tuż" - myślę, że to wystarcza, by zostać przy nim
@meandmymonkey: A, zapomniałem dodać co do tego „wypracowanego na treningach” stałego elementu gry :) widać przed jego rozegraniem ze Telles chce go wykonać i Bruno go wygania bo zapewne sugeruje ze mu poda. Tak właśnie są „wyprasowane”- to tylko jakość indywidualnych zawodników. Całościowo w moich oczach taktyka leży.
@meandmymonkey: absolutnie nie wszystko- napisałem wyraźnie: transfery czy atmosfera to na plus Ole. taktyka i dobór składu to brak logiki i schematów.
Ole byłby dobrym dyrektorem sportowym a nie managerem na tym poziomie
@utede: A ja to widzę jako bardzo dobrze taktycznie rozwiązane - wyczekanie z wprowadzeniem Lingarda i Cavaniego, żeby docisnęli tych leszczy - no i w efekcie trzy punkty w bardzo ważnym meczu przeciw bardzo szczelnej defensywie. To chyba dobrze?

No i progres względem ostatniego meczu z nimi. Tam 1:1, tu 2:1.
@meandmymonkey: Kolejny mecz kiedy piłkarze ratują mu dupę i tyle. Wystarczyło, że DDG by puścił 3 sytuacje, albo Ronaldo nie strzelił. I tak jest za każdym razem, bazujemy sobie na farcie, ale fart się kiedyś skończy.
@allocer: No #!$%@?, napastnik strzela, a bramkarz broni.
Przesada, że tak ciężko pracują ;).

A jacy piłkarze rozmontowali obronę bardzo dobrej defenzywnie drużyny?

Cavani - odbiór, Fred - wrzutka, Lingardinho - asysta.

Zdradzę Ci jedną tajemnicę - jeśli De Gea nie będzie bronił, a Ronaldo nie będzie strzelał, to nawet po przyjściu Pepa albo Nawałki nic z tego nie będzie.
@meandmymonkey: Tak, ale nie można tylko polegać na indywidualnych przebłyskach piłkarzy cały czas. Te dziury w środku pola, wolne strefy, które były podczas każdej akcji Villareal to wina trenera i jego "strategii". Villareal, co było przy piłce to doprowadzało do groźnych sytuacji, podczas gdy my biliśmy głową w mur i przez 60 minut nie oddali strzału na bramkę.
@meandmymonkey: A oglądałeś te mecze? Przecież ze słabymi drużynami zawsze było bicie głową w mur i brak składnych akcji, po czym remisy. Finał LE #!$%@? spektakularnie, bo Villareal tylko się broniło, a nasi nie potrafili ich przycisnąć.
Przecież na to granie w tym sezonie się nie da patrzeć.
@allocer: Oglądałem i wiem, że to nie jest jeszcze maestria.
Ale nie jest też taki włefizm, jak to się to na wykopie przedstawia.

Myślę, że przyjście Ronaldo trochę ich - przewrotnie - rozstroiło, bo jednak gra była przygotowana na inne warianty ofensywne. Cavani gra inaczej, Martial to już w ogóle. Wyprostują to i docisną. W sobotę będzie solidna wygrana.

Nie fart się skończy, a systematyczność zacznie.