Wpis z mikrobloga

Neuropa zdycha,

Te same osoby od 7-8 lat, często nawet te same konta (czasem kolejne multi). Neuropa to dziś geriatria, której to członkom nieraz bliżej do emerytury niż do liceum. Na tagu aktywność coraz mniejsza, nieraz jeden wpis pojawia się co kilka godzin. Próbują jeszcze zaznaczać swoją obecność wspólnym wołaniem się do swoich znalezisk.

Jakiś tam potencjał do przeciwstawiania się w internecie rządowemu zamordyzmowi został zupełnie zatracony przez ich fanatyczną nienawiść do najmniejszej partyjki w parlamencie. Z tych ich znalezisk 5 razy częściej możesz się dowiedzieć o każdym pierdnięciu Korwina czy Bosaka, niż o patologiach obecnego rządu.

Wykop w sumie też powoli wymiera, a żart z wyzywaniem swojego oponenta od dziecka (kiedy obaj przeważnie jesteście już w okolicach 30-stki) z każdym rokiem staje się coraz mniej zabawny. Chociaż neuropa wymrze pewnie jeszcze przed wykopem.

#neuropa #4konserwy #konfederacja #oswiadczenie #bekazlewactwa #bekazpisu #polityka
Pobierz amantadeusz - Neuropa zdycha,

Te same osoby od 7-8 lat, często nawet te same konta...
źródło: comment_1632939505ZGYKAvmNplxBmcsKFmKN23.jpg

Czy cieszy Cię wymieranie neuropy?

  • Tak 53.2% (225)
  • Nie 27.0% (114)
  • Obojętnie 19.9% (84)

Oddanych głosów: 423

  • 63
@Lukardio:

Wykop w sumie też powoli wymiera, a żart z wyzywaniem swojego oponenta od dziecka (kiedy obaj przeważnie jesteście już w okolicach 30-stki) z każdym rokiem staje się coraz mniej zabawny. Chociaż neuropa wymrze pewnie jeszcze przed wykopem.
@mnik1: Co ciekawe dokładnie potwierdziłeś to co pisałem wyżej. Bo ja nie mam nic wspólnego z żadnymi 4konserwami, nie głosowałem i nie zamierzam głosować na konfederację, a Bosaka bardzo nie lubię.

Jak tylko ktoś powie brzydko o twoim internetowym domu starców, to natychmiast skacze ci ciśnienie i już wszędzie widzisz bosaków, korwinów i konfederatów. Ciekawa fiksacja.