Wpis z mikrobloga

@makrofag74: Znam Everything, używam. :)
A z taką ilością dodatków to trzeba być ostrożnym, już były sytuacje gdzie przejmowano popularne rozszerzenia na Chrome Web Store i tworzyło się zainfekowaną aktualizację która wykradała dane. Sam tak wpadłem z Nano Adblockerem, ale raczej nic złego się nie stało. Haseł nie powykradało, a najważniejsze aktywne sesje anulowałem. Ale z drugiej strony Opera ma chyba swój własny sklep z rozszerzeniami więc może radzą sobie z
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: Ja instaluję K-Lite Codec Pack, ze względu na to że wolę korzystać z Media Player Classic Black Edition który nie ma swoich kodeków, oraz ze względu na to że K-Lite ma dodatkowy soft do generowania miniatur, co znacznie pomaga przy pracy w Total Commanderze. VLC jest spoko jeżeli ktoś chce mieć program który po prostu działa, ale jak ktoś woli porządny setup to K-Lite+MPC to najlepsza opcja.
  • Odpowiedz
@supra107: ja korzystałem z cccp, do momentu aż brat przyszedł z filmem 4k60 z kamery. mpchc dał pokaz slajdów, a wbudowany media player ruszył hardwareowo bez pierdnięcia na 8 letnim sprzęcie.

Co prawda widzę że k-lite jest ciągle uaktualniany, a cccp zakończył się gdzieś wraz z początkiem win10, więc może dam mu szansę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@supra107: VLC, libreoffice, Brave z dodatkami takimi jak Dark reader, i don't care about the cookies, block notifications, do tego jakiś notepad++ do obsługi plików
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@supra107: na #!$%@? Ci total commander skoro po swiezej czystej instalacji nie masz zadnych plików oprocz systemowych xD a pliki danych np z prendrive mozna skopiowac prawym -> wyslij do E:\
  • Odpowiedz