Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Aorus GeForce RTX 3070 bez blokady LHR / REV 1.0 - niecały rok, używana wyłącznie do weekendowego grania - cena 5.5-6k pln i teraz pytanie - czy opłaca się brać tą sztukę w celu daily use oraz kopanie krypto w pozostałym wolnym czasie? czy lepiej w tej cenie sięgnąć po nowe rx z serii 6000 xt?

Jak wygląda wydajność i ogólna opłacalność tego modelu? Uwzględniam też zakup w celu odsprzedania o ile ten model jest dobrym wyborem do tego.

#kciochpyta #gpu #kryptowaluty #eth #kartygraficzne #gpu #kopaniekryptowalut #mining #komputery #nvidia #amd
  • 10
@Engell: PANIE BIER, TANIEJ NIE BĘDZIE. KTO NIE KUPI TEN FRAJER.

Patrząc na obecną sytuację z dostępnością komponentów do produkcji pozostaje tylko powiedzieć "to the moon" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Engell: Ło panie, to po tyle chodzą 3070 non lhr?. To zaraz moją wystawię i sobie kupię coś słabszego i mi i karta i hajs zostanie. Karcioszkę kosztowała mnie efektywnie po sprzedaniu starej drożej niż ją kupiłem wcześniej jakieś 2k, a w sumie to nie gram dużo. Na jakąś 3060 starczy i jeszcze hajs do łapki wpadnie^^
@Engell: Edytować wyżej nie mogę, a wpadłem na genialny plan. Sprzedam 3070 v1, kupię 3060 v2/6600xt i konsolę ps5. Poszerzyłbym sobie bibliotekę o sporo gier, zwłaszcza że ps4 nie miałem. Gry na pc mnie już znudziły, a takich exów z konsoli to jeszcze nie ogrywałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rapsii: ja pod pcvr dla oculusa potrzebowałem wydajniejszej karty jeszcze. rx 6600 xt słabo poki co zoptymalizowany pod vr jest :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rapsii: jak najbardziej. rtx 3070 kupiłem od znajomego, który kupił kartę na premierę cyberpunka i poza tym tytułem to głównie tylko w weekendy lola ogrywał na niej xd