Wpis z mikrobloga

@KaloryfeR: A tak mocno na poważnie to nie chodzi tylko i wyłącznie o warunki finansowe. One dają dużo ale to nie wszystko. Ogarnięci, wykształceni i przedsiębiorczy rodzice prawdopodobnie wpoja dziecku pewien zestaw wartości i mentalności, dzięki któremu duzo szybciej osiągnie jakiś poziom życia. Jak ktoś jest wychowany w przeciętności to co prawda ma szansę wyjść na ludzi bo jest Internet ale może nie mieć takiej mentalności która go otworzy na lepsze
  • Odpowiedz
Oskar będzie kupował byle co bo ma #!$%@? i oczywiście trafia w coś co wystrzeliło. Finał tej historii jest taki że Mirek ma po roku 1146 zł, co i tak przekroczyło jego najśmielsze oczekiwania, a Oskar ma 500k. Ale oczywiście normiki takie jak wy powiedzą że to bez znaczenia, a Mirek powinien go stale gonić aż go dogoni.


@nieugnesie: ale czego ty sie spodziewales, ze zycie jest sprawiedliwe i wszystkich jednakowo
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: Dodaj do tego #!$%@? warunki mieszkaniowe, brak jakiegokolwiek chwalenia dziecka i wpędzanie go w kompleksy i masz wychowane kolejne pokolenie Januszexowych #!$%@? za miske ryzu.
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: Idealny kandydat na kierowcę tira - nie ma hobby, małe szanse na założenie rodziny będąc spierdoksem, nie wymaga żadnych umiejętności powiązanych z IQ i wykształceniem, zapewnia pensję 7-10k PLN miesięcznie w polskiej firmie.
  • Odpowiedz
masz rację, trzeba szukać pozytywów, pamiętaj, że jak ktoś będzie cię gwałcił, żeby przyjąć najwygodniejszą pozycję aby wyciągnąć z tego jak najwięcej przyjemności


@Toniejawtedy: i to jest optymistyczny sposób na życie - przekuwać klęski w sukcesy...
  • Odpowiedz
masz rację, trzeba szukać pozytywów, pamiętaj, że jak ktoś będzie cię gwałcił, żeby przyjąć najwygodniejszą pozycję aby wyciągnąć z tego jak najwięcej przyjemności


@Toniejawtedy: "hurr durr twoja sugestia, że odpowiadam za swoje życie MNIE GWAŁCI!!!" xDDDDD

Wy się sami gwałcicie swoim spi@#$leniem w przenośni i dosłownie. Nie da się inaczej nazwać pisania takich wysrywów gdy ktoś słusznie napisał że każdy odpowiada sam za swoje życie i musi grać takimi kartami jakie
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: żeby kierować tirem jak kolega wyżej napisał trzeba mieć ponadprzeciętne wsparcie rodziców? Ciekawe ciekawe...

I ilu masz oskarkow którzy dostają od starych miliony? Będzie z tysiąc takich w całym kraju? Nie sądzę. Pozostałe dziesiątki milionów mają zwykłe życie.
  • Odpowiedz
widzę że do tych waszych zakutych łbów nie dociera że z biedy i przegrywu nie da się wyjść.


@nieugnesie: poważnie? Nie da? A te wszystkie przypadki ludzi, którzy z przegrywu swoich rodzin wyszli, którzy osiągnęli sukces (w porównaniu z ich rodzicami) i których dzieci będą miały jeszcze lepiej? Trzeba być ślepym i siedzieć w piwnicy, żeby ich nie widzieć...
  • Odpowiedz
widzę że do tych waszych zakutych łbów nie dociera że z biedy i przegrywu nie da się wyjść. Dam wam giełdową analogię. Mirek ma 1000 zł kapitału początkowego, który odkładał miesiącami. Oskar ma 200k które dostał od taty. Mirek każda zainteresowaną złotówkę obejrzy 300x, bo mógłby mieć za to coś do jedzenia i w efekcie będzie wybierał bezpieczne inwestycje o stopie zwrotu 0,2%. Oskar będzie kupował byle co bo ma #!$%@? i
  • Odpowiedz
widzę że do tych waszych zakutych łbów nie dociera że z biedy i przegrywu nie da się wyjść. Dam wam giełdową analogię. Mirek ma 1000 zł kapitału początkowego, który odkładał miesiącami. Oskar ma 200k które dostał od taty.


@nieugnesie: tak sobie tłumacz swoje nieudacznictwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znam kilkadziesiąt osób, które wyszły z biedy. Tylko one nie siedziały na wykopie pisząc takie debilizmy, tylko pojechały do
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: TYLKO TRZEBA CHCIEĆ, A TOBIE SIĘ PEWNIE NIE CHCE! Idź pobiegać, wstawaj wcześniej, ucz się, podnoś większe ciężary, przestań być przegrywem, zmień się, zachowuj się tak, jakby wychowanie przez parę ludzi, której psa byś nie dał pod opiekę, nie miało na ciebie żadnego wpływu...

Też mnie wkuriwa takie #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
To co stoi na przeszkodzie aby uczył się przysłowiowego programowania? Grafika? Elektronika? Setki innych dziedzin?

@KaloryfeR: wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#!$%@? mać nie mogę z tego wątku, MOI STARZY TO DEBILE I JA TEŻ JESTEM DEBILEM BO MNIE STARZY NIE ZAPROWADZILI ZA RĄCZKĘ PRZEZ ŻYCIE
  • Odpowiedz
@Pierorzek:
Jazda tirem to prócz prawa jazdy jeszcze 24h w kabinie samemu z czego masz jakieś 15 godzin pracy faktycznej (jazda + inna praca) , lanie na koło, sranie i mycie na stacjach benzynowych lub mopach w których warunki są jakie są, spanie często na syfiastych parkingach gdzie cholera wie czy Ci w międzyczasie towaru nie #!$%@?ą i do tego spanie kiedy chce tego spedytor który Ci ułoży trasę a nie
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: Miałem dzieciństwo baaaaardzo bliskie temu opisowi. I co? Gówno prawda. Wchodząc w dorosłość sam sobie ogarniałem pierwsze prace, wyjazd do niemiec na magazyn, z tego częściowo opłaciłem studia. Potem pojawiła się okazja na wylot zarobkowy za ocean i też skorzystałem. Cały czas planowałem, rozwijałem się i uczyłem. Non stop kombinowałem jak uczynić swoje życie lepszym. Oczywiście też balowałem jak na studenta pwr przystało.

Miałem wpajane, że mam uczyć się dobrze,
  • Odpowiedz