Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 323
#4konserwy #bekazprawakow #bialorus #konfederacja #neuropa

2015 na wykopie - Kuce tasują się do PiSu, który dzielnie walczy z wyimaginowanym wrogiem i straszy społeczeństwo. Wróg ludu zawsze skutecznie cementuje oblężoną twierdzę.

2021 na Wykopie - powtórka z rozrywki. Tym razem PiS jest u władzy i pokazuje w #tvpis zdjęcia z zoofilskich aktów, które okazują się zwykłą propagandową ściemą.

Za 6 lat czeka nas powtórka.

A w międzyczasie Pan PiS będzie straszył społeczeństwo gejami i PEŁO.

A kuce nadal będą klaskać uszami.

https://www.wykop.pl/wpis/60721049

Zapraszam Pana @amantadeusz, bo zaraz będą mi zarzucać, że nie wołam. #polityka
N.....t - #4konserwy #bekazprawakow #bialorus #konfederacja #neuropa

2015 na wykopie...

źródło: comment_1632851819czOGuHkWcFjZbMXF6uOp12.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@Neubert: Byłoby łatwiej komukolwiek wziąć cię serio, jakby "peło", KO i podobni nie latali z siatkami po granicy.
Zwłaszcza, że w 2015 przez taką proimigrancką narrację przegrali wybory. Teraz imigranci faktycznie stoją na granicach. I co? Opozycja kontynuuje proimigrancką narrację. Ci ludzie są memem.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
@empty_silence:

Byłoby łatwiej komukolwiek wziąć cię serio, jakby "peło", KO i podobni nie latali z siatkami po granicy.


Kilkukrotnie #!$%@?łem młodzież powiązaną z KO za te cyrki, co nie zmienia faktu, że nie mam zamiaru łykać propagandy PiSu, która całą sytuację ma zamiar po raz kolejny wykorzystać, aby zbić kapitał polityczny i nastraszyć ludzi kilkudziesięcioma imigrantami, stojącymi na granicy.

Sprawne państwo załatwia takie sprawy po cichu, a nie urządza festiwale nienawiści
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Neubert: Nie ma co gadać, opozycja się kompromituje tą szopką na granicy, gdy zdecydowana większość społeczeństwa (także ludzie nienawidzący PiSu) nie chce żadnych nielegalnych imigrantów. Opozycjoniści i tak czy siak zagłosują na opozycję, pisowcy i tak czy siak zagłosują na PiS, trzeba walczyć o niezdecydowaną mniejszość za pomocą suchego przemyślanego makiawelizmu i populizmu.
  • Odpowiedz
I co? Opozycja kontynuuje proimigrancką narrację.


@empty_silence: To nie wina opozycji że przeciętny polaczek może zostać przez własny rząd opluty i traktowany jak śmieć, ale nie potrafi znieść myśli że innemu człowiekowi w potrzebie trzeba pomóc, albo przynajmniej nie robić z niego od razu szatana wcielonego, któremu należy się zdechnąć z głodu i zimna na polu pod lasem.
  • Odpowiedz
latali z siatkami po granicy.

@empty_silence: Pomyliłeś KO z Lewicą, a wybory przegrali przede wszystkim z powodu podniesienia wieku emerytalnego, proimigrancka narracja co prawda też miała wpływ ale tylko na młodocianych prawicowych debili, natomiast core elektoratu PiSu to przede wszystkim emeryci i janusze przedemerytalne które rzuciły się jak baby w lidlu na karpia do głosowania na PiS gdy ten obiecał im przywrócenie poprzedniego wieku emerytalnego.
  • Odpowiedz
2021 na Wykopie - powtórka z rozrywki. Tym razem PiS jest u władzy i pokazuje w #tvpis zdjęcia z zoofilskich aktów, które okazują się zwykłą propagandową ściemą.


@Neubert: Wiadomo. Problem wielu tysięcy imigrantów z 3 świata szturmujących naszą granicę w celu destabilizacji Polski i Unii przez jakiegoś ruskiego kacyka sprowadźmy do kilku obrazków znalezionych w telefonach. Wyśmiejmy go i próbujmy zmniejszyć jego wagę. Litwa czy Łotwa budująca zasieki to też przecież
  • Odpowiedz
@Neubert: Słowo daję, jak kuce znowu dadzą PiS zwycięstwo w wyborach, bo się w majty ze strachu zesrali na wizję szturmowania polskich granic przez miliardy nieistniejących muzułmanów, to własnym głosem, pieniędzmi i zaznaczonym krzyżykiem poprę każdą inicjatywę, dowolnego ugrupowania czy środowiska, mającą na celu natychmiastową delegalizację wszystkiego, co ma choć odrobinę wspólnego z szeroko rozumianą "prawicą".
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@amantadeusz:

Wiadomo. Problem wielu tysięcy imigrantów z 3 świata szturmujących naszą granicę w celu destabilizacji Polski i Unii przez jakiegoś ruskiego kacyka sprowadźmy do kilku obrazków znalezionych w telefonach. Wyśmiejmy go i próbujmy zmniejszyć jego wagę. Litwa czy Łotwa budująca zasieki to też przecież pisowska propaganda.


Ależ zrozum, że ja nie mam kompletnie żadnych zarzutów do tego, że Państwo Polskie broni swoich granic przed nielegalnymi imigrantami.

Mnie po prostu śmieszy fakt,
  • Odpowiedz
Problem wielu tysięcy imigrantów z 3 świata szturmujących naszą granicę w celu destabilizacji Polski i Unii przez jakiegoś ruskiego kacyka


@amantadeusz: Ciekawa ta destabilizacja swoją drogą skoro PiS tylko na tym zyskuje bo społeczeństwo jest tępe i ma obsraną zbroję że im uchodźca zgwałci krowę xDDD Jak już to bardziej ta destabilizacja polega na tym, że się w Polsce, na Litwie i Łotwie napie**amy publicznie między sobą w tym temacie
  • Odpowiedz
@Neubert: W takim razie czemu w swoim poście wszystko sprowadzasz do jakichś fotek, o których ja nawet słowem nie wspomniałem? PiS jaki jest każdy widzi. Mnie natomiast interesuje uszczelnienie granicy i zatrzymanie nielegalnej imigracji. Obojętnie która partia by tego nie zrobiła.

Ciekawa ta destabilizacja swoją drogą skoro PiS tylko na tym zyskuje bo społeczeństwo jest tępe i ma obsraną zbroję że im uchodźca zgwałci krowę xDDD


@NaczelnyWoody: A ty jako
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@amantadeusz:

W takim razie czemu w swoim poście wszystko sprowadzasz do jakichś fotek, o których ja nawet słowem nie wspomniałem?


No właśnie dlatego, że zapominasz o tym, jakimi metodami propagandowymi posługuje się ta partia w tej rozgrywce.

To są metody żywcem wyciągnięte z czasów słusznie minionych i jako przeciwnik PiSu, nie mam zamiaru ich w żaden sposób legitymizować.

PiS jaki jest każdy widzi.


No najwyraźniej nie bardzo, skoro jakaś jedna sytuacja,
  • Odpowiedz
No właśnie dlatego, że zapominasz o tym, jakimi metodami propagandowymi posługuje się ta partia w tej rozgrywce.


@Neubert: No nie interesuje mnie to, liczy się efekt w postaci zastopowania nielegalnej imigracji. Oburzyłbym się tylko gdyby zaczęli do nich strzelać na granicy, bo to tylko pogorszyłoby sprawę. Ale na to się raczej nie zanosi.

No najwyraźniej nie bardzo, skoro jakaś jedna sytuacja, która jest zgodna z twoją wizją świata, usprawiedliwia w twoim
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@amantadeusz:

No nie interesuje mnie to, liczy się efekt w postaci zastopowania nielegalnej imigracji.


Zakończę dyskusję, zostawiając tylko ten cytat, bo cudowną laurkę sobie tym zdaniem wystawiłeś, zażyły przeciwniku PiSu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Neubert: Oczywiście. Krytykujmy PIS nawet tam gdzie ma ogólnie rację i ponadpartyjne poparcie zdecydowanej większości społeczeństwa. Dajmy Kaczyńskiemu jeszcze jedną kadencję, a PO 18% w kolejnych wyborach pomimo powrotu Donalda.

mastermind polityki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz