Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 323
#4konserwy #bekazprawakow #bialorus #konfederacja #neuropa

2015 na wykopie - Kuce tasują się do PiSu, który dzielnie walczy z wyimaginowanym wrogiem i straszy społeczeństwo. Wróg ludu zawsze skutecznie cementuje oblężoną twierdzę.

2021 na Wykopie - powtórka z rozrywki. Tym razem PiS jest u władzy i pokazuje w #tvpis zdjęcia z zoofilskich aktów, które okazują się zwykłą propagandową ściemą.

Za 6 lat czeka nas powtórka.

A w międzyczasie Pan PiS będzie straszył społeczeństwo gejami i PEŁO.

A kuce nadal będą klaskać uszami.

https://www.wykop.pl/wpis/60721049

Zapraszam Pana @amantadeusz, bo zaraz będą mi zarzucać, że nie wołam. #polityka
źródło: comment_1632851819czOGuHkWcFjZbMXF6uOp12.jpg
  • 53
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
@empty_silence:

Byłoby łatwiej komukolwiek wziąć cię serio, jakby "peło", KO i podobni nie latali z siatkami po granicy.


Kilkukrotnie #!$%@?łem młodzież powiązaną z KO za te cyrki, co nie zmienia faktu, że nie mam zamiaru łykać propagandy PiSu, która całą sytuację ma zamiar po raz kolejny wykorzystać, aby zbić kapitał polityczny i nastraszyć ludzi kilkudziesięcioma imigrantami, stojącymi na granicy.

Sprawne państwo załatwia takie sprawy po cichu, a nie urządza festiwale nienawiści
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Neubert: Nie ma co gadać, opozycja się kompromituje tą szopką na granicy, gdy zdecydowana większość społeczeństwa (także ludzie nienawidzący PiSu) nie chce żadnych nielegalnych imigrantów. Opozycjoniści i tak czy siak zagłosują na opozycję, pisowcy i tak czy siak zagłosują na PiS, trzeba walczyć o niezdecydowaną mniejszość za pomocą suchego przemyślanego makiawelizmu i populizmu.
I co? Opozycja kontynuuje proimigrancką narrację.


@empty_silence: To nie wina opozycji że przeciętny polaczek może zostać przez własny rząd opluty i traktowany jak śmieć, ale nie potrafi znieść myśli że innemu człowiekowi w potrzebie trzeba pomóc, albo przynajmniej nie robić z niego od razu szatana wcielonego, któremu należy się zdechnąć z głodu i zimna na polu pod lasem.
latali z siatkami po granicy.

@empty_silence: Pomyliłeś KO z Lewicą, a wybory przegrali przede wszystkim z powodu podniesienia wieku emerytalnego, proimigrancka narracja co prawda też miała wpływ ale tylko na młodocianych prawicowych debili, natomiast core elektoratu PiSu to przede wszystkim emeryci i janusze przedemerytalne które rzuciły się jak baby w lidlu na karpia do głosowania na PiS gdy ten obiecał im przywrócenie poprzedniego wieku emerytalnego.
2021 na Wykopie - powtórka z rozrywki. Tym razem PiS jest u władzy i pokazuje w #tvpis zdjęcia z zoofilskich aktów, które okazują się zwykłą propagandową ściemą.


@Neubert: Wiadomo. Problem wielu tysięcy imigrantów z 3 świata szturmujących naszą granicę w celu destabilizacji Polski i Unii przez jakiegoś ruskiego kacyka sprowadźmy do kilku obrazków znalezionych w telefonach. Wyśmiejmy go i próbujmy zmniejszyć jego wagę. Litwa czy Łotwa budująca zasieki to też przecież
@Neubert: Słowo daję, jak kuce znowu dadzą PiS zwycięstwo w wyborach, bo się w majty ze strachu zesrali na wizję szturmowania polskich granic przez miliardy nieistniejących muzułmanów, to własnym głosem, pieniędzmi i zaznaczonym krzyżykiem poprę każdą inicjatywę, dowolnego ugrupowania czy środowiska, mającą na celu natychmiastową delegalizację wszystkiego, co ma choć odrobinę wspólnego z szeroko rozumianą "prawicą".
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@amantadeusz:

Wiadomo. Problem wielu tysięcy imigrantów z 3 świata szturmujących naszą granicę w celu destabilizacji Polski i Unii przez jakiegoś ruskiego kacyka sprowadźmy do kilku obrazków znalezionych w telefonach. Wyśmiejmy go i próbujmy zmniejszyć jego wagę. Litwa czy Łotwa budująca zasieki to też przecież pisowska propaganda.


Ależ zrozum, że ja nie mam kompletnie żadnych zarzutów do tego, że Państwo Polskie broni swoich granic przed nielegalnymi imigrantami.

Mnie po prostu śmieszy fakt,
Problem wielu tysięcy imigrantów z 3 świata szturmujących naszą granicę w celu destabilizacji Polski i Unii przez jakiegoś ruskiego kacyka


@amantadeusz: Ciekawa ta destabilizacja swoją drogą skoro PiS tylko na tym zyskuje bo społeczeństwo jest tępe i ma obsraną zbroję że im uchodźca zgwałci krowę xDDD Jak już to bardziej ta destabilizacja polega na tym, że się w Polsce, na Litwie i Łotwie napie**amy publicznie między sobą w tym temacie
@Neubert: W takim razie czemu w swoim poście wszystko sprowadzasz do jakichś fotek, o których ja nawet słowem nie wspomniałem? PiS jaki jest każdy widzi. Mnie natomiast interesuje uszczelnienie granicy i zatrzymanie nielegalnej imigracji. Obojętnie która partia by tego nie zrobiła.

Ciekawa ta destabilizacja swoją drogą skoro PiS tylko na tym zyskuje bo społeczeństwo jest tępe i ma obsraną zbroję że im uchodźca zgwałci krowę xDDD


@NaczelnyWoody: A ty jako
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@amantadeusz:

W takim razie czemu w swoim poście wszystko sprowadzasz do jakichś fotek, o których ja nawet słowem nie wspomniałem?


No właśnie dlatego, że zapominasz o tym, jakimi metodami propagandowymi posługuje się ta partia w tej rozgrywce.

To są metody żywcem wyciągnięte z czasów słusznie minionych i jako przeciwnik PiSu, nie mam zamiaru ich w żaden sposób legitymizować.

PiS jaki jest każdy widzi.


No najwyraźniej nie bardzo, skoro jakaś jedna sytuacja,
No właśnie dlatego, że zapominasz o tym, jakimi metodami propagandowymi posługuje się ta partia w tej rozgrywce.


@Neubert: No nie interesuje mnie to, liczy się efekt w postaci zastopowania nielegalnej imigracji. Oburzyłbym się tylko gdyby zaczęli do nich strzelać na granicy, bo to tylko pogorszyłoby sprawę. Ale na to się raczej nie zanosi.

No najwyraźniej nie bardzo, skoro jakaś jedna sytuacja, która jest zgodna z twoją wizją świata, usprawiedliwia w twoim
przeciętny polaczek


No właśnie przeciętny Polak widzi tę pogardę opozycji i opozycyjnych mediów dla jego osoby i jest to jedna z przyczyn drugiej kadencji pis. Wystarczy sobie przypomnieć artykuły o tym jacy to ludzie na obecny rząd głosują, albo przeczytać twój komentarz i tysiace podobnych. Dla przeciętnego polaczka ważniejszy jest jego interes, a nie migranta idącego po socjal do Europy.

przynajmniej nie robić z niego od razu szatana wcielonego, któremu należy się
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Chehu:

wyglada byczq, ze kuce to 98 procent społeczeństwa (ledwo ponad 1% ankietowanych cytowanych przez Onet uważa, ze aktywiści dzialaja słusznie)


Jestem w tych 99%, nadal jednak mam zamiar krytykować PiS za ich propagandowe zagrywki w tym temacie.

A wrzucanie całej opozycji do jednego worka, tak jak robi to również @amantadeusz jest cholernie niesprawiedliwe, bowiem wielu polityków, również powiązanych z PO/KO stanowczo opowiedzieli się za ochroną granic.

Tusk - https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/8229589,tusk-ochrona-granic-niehumanitarne-zachowanie-migranci.html

Sienkiewicz
A wrzucanie całej opozycji do jednego worka, tak jak robi to również @amantadeusz jest cholernie niesprawiedliwe, bowiem wielu polityków, również powiązanych z PO/KO stanowczo opowiedzieli się za ochroną granic.


@Neubert: Przecież dokładnie o tym pisałem we wpisie, za który tutaj próbujesz mnie krytykować:

Bezpłciowa opozycja nie ma niestety odwagi stanowczo przeciwstawić się trwającemu najazdowi napędzanego przez białoruskiego dyktatora, niestety. Tylko Tusk i Sikorski jako najinteligentniejsi z tej całej bandy próbują ratować
@Neubert: Jestem w stanie sobie wyobrazić, że sama rozmowa z przewodniczącym partii i reprymenda może tu zadziałać. W najgorszym przypadku może być groźba odmówienia startu w kolejnych wyborach. Ludzie tacy jak Jachira nie umieją zbyt wiele, więc możliwość odcięcia ich od poselskiego uposażenia może działać otrzeźwiająco.

Skoro Tusk pozbył się tego miernoty Budki po imprezie u Mazurka, to takich leszczy powinien zjadać na śniadanie. Trzymam za niego kciuki w sprawach ogarnięcia
@empty_silence: Też tak sądzę. Odkąd zaczął się kryzys migracyjny w 2015 Komor na rzecz Dudusia stracił chyba 30%. Te programy 500+ nikogo nie obchodziły, może poza twardym elektoratrm ze wschodu, później jak już kasa popłynęła stracił PSL. Niestety takie akcje działają na ludzi niezdecydowanych, których #!$%@? polityka, PO naruszyła ich komfort bezpieczeństwa przy obrazkach z zamachów w Europie oraz koczowników w Calais.
Za 6 lat czeka nas powtórka.


@Neubert: no dopóki opozycja, z gamoniami typu biegnę z siatą do imigrantów ekonomicznych (bo uchodźcy to nie są) i rozwalam sobie głupi ryj na czele nie zrozumie, że czymś takim się wyborów nie wygrywa to tak, będzie to grane jak zdarta płyta

Ponadto rozróżnij sprzeciw niekontrolowanej imigracji z popieraniem PiS.
To, że lewe skrzydło PO niweczy dużą część dobrej roboty Donaldu Tusuku to już nie
2021 na Wykopie - powtórka z rozrywki.


@Neubert: jaka powtórka? xD to co się teraz dzieje to jest REALNE zagrożenie i np. nasi sąsiedzi z Litwy już o tym wiedzą xD
A do tego masz masę pożytecznych idiotów tu na wychodzie, co tylko ułatwiają robotę Łukaszence xD
Porównywanie afery imigranckiej z 2015 do tej z tego roku, to jest taka ignorancja, że aż wstyd, że coś takiego napisałeś. Sytuacja, gdzie imigranci
znieść myśli że innemu człowiekowi w potrzebie trzeba pomóc


@Kozajsza: kto powiedział, że trzeba? Pambuk? xD my sobie sami nie potrafimy pomóc, więc po co sobie dorzucać więcej ludzi, którzy tej pomocy potrzebują? xD
Zamiast budować silny, antyimigracyjny front popełniają te same błędy co w 2015 roku.


@amantadeusz: nasza kochana opozycja potrafi budować silny front tylko jak trzeba sobie podnieść pensje, albo zaostrzyć zakaz handlu w niedzielę xD banda niedojrzałych partaczy
@Kozajsza: > któremu należy się zdechnąć z głodu i zimna na polu pod lasem.

Nigdzie nie napisałem że są biedni, walczysz z chochołem.


Okej, stać tych ludzi na bilety lotnicze na Białoruś, ale na jedzenie i ubranie już nie. Seems legit, ładnie wam propaganda mózgi pierze xD
Ewentualnie sporo rubli wpada za dniówkę.
@Neubert: Widzisz a dekle z opozycji się nie nauczyli prowadzić umiarkowanego stanowiska które by było mniej surową alternatywą dla PiSowskich postępowań a zarazem wyrażał kategoryczny sprzeciw nielegalnym imigrantom. Mogliby wykorzystać broń Pisu przeciwko nim samym podchwytując część elektoratu tym samym będąc dalej opcją dla "alternatorów" którzy szukają alternatywy dla bieżącej władzy. Czy naprawdę tam żyją tylko jacyś idealiści którzy mimo braku poparcia dla swoich poglądów na siłę chcą w nie brnąć?
To nie wina opozycji że przeciętny polaczek może zostać przez własny rząd opluty i traktowany jak śmieć


@Kozajsza: to wpuszczenie nielegalnych imigrantów nie było by pluciem w pysk?
Bezpłciowa opozycja nie ma niestety odwagi stanowczo przeciwstawić się trwającemu najazdowi napędzanego przez białoruskiego dyktatora, niestety.


@amantadeusz: Zawsze mnie bawi w takich tekstach że, domniemana opozycja to wszystkie partie z wyłączeniem rządu i konfederacji. Sami się pięknie pozycjonujecie, nie trzeba się nawet zastanawiać kto stoi po której stronie.
@amantadeusz: Nawet pogrubiłem, żebyś zrozumiał o czym mówię, ale wyraźnie nie klikło. Powoli żeby dotarło - pisząc "bezłpłciowa opozycja" masz na myśli wszystkie partie opozycyjne czy wszystkie partie opozycyjne z wyjątkiem konfederacji?
@e_m_p: Ależ ja rozumiem co chciałeś powiedzieć. Po prostu albo masz problem z logicznym formułowaniem zdań, albo polski nie jest twoim pierwszym językiem. Co by mnie jakoś specjalnie nie dziwiło. Jak pewnie wiesz teraz na wykopie jest wysyp ruskich trolli próbujących przekonywać do zaakceptowania wojny hybrydowej prowadzonej przez Łukaszenkę.

I mówiąc o opozycji miałem oczywiście na myśli PO i ten twór Hołowni. To one miały spore szanse na pokonanie PiSu i
Ależ ja rozumiem co chciałeś powiedzieć. Po prostu albo masz problem z logicznym formułowaniem zdań, albo polski nie jest twoim pierwszym językiem. Co by mnie jakoś specjalnie nie dziwiło.


@amantadeusz: O #!$%@? xD będziesz mi jeszcze wmawiać, że użycie spójnika "i" to jakaś ruska przypadłość? Nie zamierzam polemizować z tym argumentem bo... no bez jaj.

Po prostu widać czarno na białym, że mentalnie konfederacji nie traktujesz jako opozycji dla PiSu -
@mnik1: Już się zesrali. Przejrzałem sobie ten wątek do kawusi i poczytałem co mi tutaj imputują - cała plejada prawicowych strachów i urojeń. Każdy możliwy prawacki hot tejk i buzzword. Brak jakiegokolwiek odniesienia do meritum czy tego co @Neubert napisał. To nie są ludzie zdolni do refleksji. Dla nich jak ktoś mówi że pozwalanie ludziom ginąć na granicy i robienie szopki przez pis jest nie halo, to tak jakby mówił że