Wpis z mikrobloga

temat: Ekipa. Wydaję mi się, że Karol ze spoko ziomka (dla członków Ekipy) staje się powoli takim trochę szefem-toksykiem, a jego zachowania i taki specyficzny wzrok i wyraz twarzy można zobaczyć np. podczas kłótni o pizze, czy np. w tym Twoje 5 minut. Oczywiście nie wiem jak tam jest w środku u nich, ale np. Łukasz wydaje się być niezmienny w zachowaniu od początku, natomiast u Karola widać, że to jest ,,szef" i widać też zmianę zachowania na filmach u niego z tego tytułu, co myślicie o tym i jakie wrażenia macie?
#youtube
#friz
#ekipa
  • 6
@mwmwmw: Mam to samo wrażenie. Wydaje mi się, że przez większość czasu Friz jest poważny i nerwowy, a większość żartów i wesołych przywitań na filmach to kreacja właśnie na potrzeby filmów. Czasami niektórzy na filmach wspominali, że Friz jest nerwowy. Podobne zachowanie jak z pizzą widać tutaj https://www.youtube.com/watch?v=aV1VeE_3w-Q&t=1026s . Niby był niewyspany, ale takie poważne zachowanie i poirytowanie wydaje się bardziej prawdziwe. W USA też były takie momenty. Nie ma się
@kotwbutach33: Hmm, zgadzam się z Tobą, też go szanuję za pracowitość, ma to coś czego np. ja nie mam, czyli wytrwałości w dążeniu do celu. Pytanie teraz też jeszcze, czy natłok spraw, które ma do załatwienia itd. musi robić z człowieka nieuczuciowego kogoś? Teraz też nasuwa się kolejne pytanie, czy jego związek ma sens? Wiem, że nie nam to oceniać, bo nie wiemy jak tam u nich jest, ale jako, że