Wpis z mikrobloga

#p0lki w sumie nie są za ładne. Typowa #p0lka ma nudny szary kolor oczu, brudny blond kolor włosów, nos jak kartofel, malutkie usta jak dwie kreski i małą brodę. Przeważnie ma kapcia w ustach (serio, polkom jedzie z paszcz) i ogólnie jest nudna jak chleb z powietrzem. Nie mowie że każda w polsce jest taka ale mowie o typowej polce z krwi i kości. A jak jest jakaś ładna to pewnie ma fenotyp jakiejś Ukrainki, Włoszki albo Niemki.
#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
@Lordani66: dokładnie. Każda p0lka 8+/10 jaką spotkałem w życiu albo miała ojca Erasmusa, albo najprawdopodobniej żymiańskie pochodzenie. Nie mówię że ładnych, powyżej przeciętnej, dziewczyn w tym kraju nie ma, ale żadna rodowita p0lka nie wywołuje efektu wow samą swoją obecnością. A mimo to że są przeciętne to mają czelność uważać się za najładniejsze na świecie. Prawda jest taka że jeśli p0lki są w jakiejś kategorii najlepsze na świecie to jest
  • Odpowiedz
@Krazownik: Yep, dużo pro-polskiej wojennej propagandy to sprawiło że mają takie wybujałe ego nieadekwatne do swojego wyglądu. "Najwiecej witaminy maja polskie dziewczyny" i te inne boomerskie gówna to sprawiły.
  • Odpowiedz
#p0lki w sumie nie są za ładne. Typowa #p0lka ma nudny szary kolor oczu, brudny blond kolor włosów, nos jak kartofel, malutkie usta jak dwie kreski i małą brodę. Przeważnie ma kapcia w ustach (serio, polkom jedzie z paszcz) i ogólnie jest nudna jak chleb z powietrzem. Nie mowie że każda w polsce jest taka ale mowie o typowej polce z krwi i kości. A jak jest jakaś
  • Odpowiedz
nudny szary kolor oczu


@Lordani66: sprawdziłem sobie z ciekawości i szary kolor oczu jako jasny odcień jest jednym z najbardziej pożądanych u kobiet, jako słowianie mamy niefart że to popularny kolor tęczówki u nas ale ogólnie jest on rzadszy niż niebieskie i jednym z najrzadszych w ogóle. Mi się podobają i sam mam matowo szare, nigdy nie pomyślałem o tym kolorze jako nudnym.
  • Odpowiedz