Wpis z mikrobloga

  • 1
@KromkaMistrz W gimnazjum taka lekturę czytaliśmy. Chyba kamizelka się nazywała. I tam właśnie narrator w takim bloku żył i opisywał życie ludzi, których przez okna obserwował xd
  • Odpowiedz
18 tys mieszkanców


@KromkaMistrz: nie da się tego wyobrazić, to jest typowe miasteczko polski powiatowej, ba, większe niż wiele takich.
Najbardziej mnie przeraża to "podwórze". Przecież tam się tak wszystko musi nieść i dźwięk nie ma gdzie uciec... Pomyślcie, tyle tysięcy mieszkań, to przecież CODZIENNIE, CAŁY ROK leci jakiś remont (kilka na raz). Pewnie prawie codziennie ktoś jakąś imprezę urządza itd.
No i chyba tam powszechnej klimy nie widzę, czyli
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: Wydaje mi sie, że zapominasz o jednej rzeczy. Akustyce. Tam jest Rosja, kraj słowianki, a więc znaczenie terenu. Głośna muzyka będzie non stop. Do tego śmieci, śmietniki na takim osiedlu to pewnie będą małymi śmietniskami, z szczurami i robactwem.
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: Panie opowiadasz dyrdymaly jak wujek Staszek na wioskowej posiadowce. Ty Rosję i Moskwę to na mapie co najwyżej widziałeś a wiedza na temat mieszkaniówki Rosyjskiej to chyba tak na chłopski rozum sobie rozkminiles. Reasumując w dupie byłeś i g---o się znasz. Mówię to z pozycji osoby która pracuje w branży infrastrukturalnej i budowlanej akurat Państwa wschodnie to byly swego czasu tereny mojej pracy i mówię to z pełnym przekonaniem
  • Odpowiedz
  • 3
@KromkaMistrz ja p------e, i na to wszystko zrobili jedno boisko do gały

Dziwić się potem, że ruskie dzieciaki bawią się krokodylem, skoro nawet nie ma gdzie pobiegać dobrze
  • Odpowiedz