Wpis z mikrobloga

@hermes600: Generalnie to polecam w drugim akcie kupic odpowiednia lache u drognana. Mapa najlepiej jakby miala wyjscie z miasta obok niego. Wtedy robisz z nim trade i patrzysz czy Ci pasuja staty i czy ma dziury, jak nie, wychodzisz z miasta i wracasz a Drognan ma juz nowy zestaw lach. Ja tak dzisiaj wychaczylem lache +3FB +3Warm i dwie dziury
  • Odpowiedz
@hermes600: zrobisz. Przedmiot pod słowo runiczne nie może być magiczny (niebieski), rzadki (żółty), unikatowy (złoty), setowy (zielony), ani craftowany (pomarańczowy). Może natomiast być normalny (biały), może być dobrej jakości, może być prymitywny i może też być eteryczny. Pamiętaj tylko, że musi mieć dokładnie tyle dziur, ile jest potrzebne do zrobienia słowa, jeśli będzie więcej dziur to słowo nie wyjdzie.
  • Odpowiedz
@Kaczorra: @Kubanczyk92: warto posiedzieć trochę u niego i staff z 4 socketami wydropić? insight na nightmare daje rade? myślałem nad insight na sobie i moim mercu, czy jednak powinienem się rozglądać na na nightmare za tarczą jednak np pod resisty?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jurigag: insight jest raczej dla postaci walczących wręcz, dla czarki zdecydowanie lepszy jest spirit. Natomiast u merca jak najbardziej da radę na koszu, a w dobrej bazie (np. eteryczny cryptic axe, albo jakakolwik eteryczna, elitarna b--ń drzewcowa) daje radę też na hellu.
  • Odpowiedz
@Kaczorra: chyba warto też socket dorobić nawet w 3 socketowej dla merca? bo nie wiem czy do czasu hrabiny na nightmare dorwę 4 socketowy polearm?

w sumie myślałem że spirita nie zrobie z hrabiny, ale widzę że tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jurigag: jeśli masz trzy dziury to nie dorobisz czwartej, dziury są się zrobić tylko w przedmiocie, który w ogóle żadnych nie ma. Z Hrabiny na normie wypada maksymalnie chyba ort, więc thula i amna musisz znaleźć na niej na koszu, albo po prostu gdzieś w trakcie normalnej gry znaleźć (to są popularne runy, więc nie powinno to zająć wiele czasu). Ewentualnie na normie zdobyć niższe runy i transmutować w kostce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jurigag: i na normie spokojnie znajdziesz polearma z 4 dziurami, więc możesz najpierw w takim zrobić, a później w lepszej broni. Runy do insighta są bardzo łatwe do znalezienia, więc możesz robić ich ile chcesz ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jurigag: nie, z questa można zrobić dziury tylko w przedmiocie, który żadnych nie ma. W magicznych przedmiotach zrobi Ci jedną lub dwie dziury, w rzadkich, unikatach i setach zawsze jedną dziurę, a w normalnych zawsze maksymalną ilość dziur dla tego przedmiotu (tylko pamiętaj, że ta liczba zależy też od poziomu przedmiotu, więc ten sam przedmiot znaleziony na normie może mieć np. max 3 dziury, a na koszu np. 5). Ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jurigag: to wszystko są niskie runy, po paru dniach będziesz ich miał dużo :). Warto na Hrabinie posiedzieć tyle, żeby zdobyć to co potrzebujesz i iść dalej. W ogóle tu masz bardzo dobry instruktaż co i jak z runami. Llama podaje też różne niskie słowa, które warto zrobić na początku gry.
Kaczorra - @Jurigag: to wszystko są niskie runy, po paru dniach będziesz ich miał duż...
  • Odpowiedz
@Kaczorra: stealth już mam zrobione, także nic chyba więcej nie potrzebuje, nie gram pod ogień także leaf mi zbędny, w sumie i tak trochę tych run mam bo chyba 5 czy 6 razy musiałem zrobić aby dostać pod stealth runy xD
  • Odpowiedz