Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Vanlife pełną parą czyli po tygodniu 2 rzeczy do naprawy, w tym cieknie nam na łeb XD

https://youtu.be/Q5DJsiePnIc

Zapraszam na drugą kasową produkcję z podróży naszym zardzewialcem! Tak serio to każda rada jest mile widziana, dopiero też zaczynam odkrywać zakamarki davinci resolve - w następnym edicie będę próbował przypinać napisy do przesuwającego się obrazu (ʘʘ)

walzky - Vanlife pełną parą czyli po tygodniu 2 rzeczy do naprawy, w tym cieknie nam ...

źródło: comment_1632679530djmQ3y9F0jm55W1tqHeR9V.jpg

Pobierz
  • 3
@walzky: mega zajawka, szanuję :) Btw. sprawdź kanaliki odprowadzające wodę. Jeśli masz trochę czasu to zdejmij kawałek podsufitki i rzuć okiem, skąd może być wyciek. Nie znam anatomii Twojego pojazdu, ale u mnie syf w kanaliku (błoto) był przyczyną lania się wody po przednim słupku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@blunch: już demontowałem, czyściłem i uszczelniałem wszystko pod tą listwą i raczej cieknie gdzie indziej. Po tym, że cieknie tylko kiedy stoimy prawym, przednim kołem w dół, wydaje mi się że może to być prawy, przedni uchwyt solara który niedokładnie uszczelniłem po wkręceniu tam kołka xD Do listopada jak będzie prognozowany deszcz będę stawał tym kołem do góry i będzie git XDD
walzky - @blunch: już demontowałem, czyściłem i uszczelniałem wszystko pod tą listwą ...

źródło: comment_1632727878eETMZ6MUw0jfvnLhdHAiS8.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@blunch: i tak dobrze że cieknie bo jakby się zebrało gdzieś po cichu nad folią izolacyjną i zlało gdzieś na elektrykę to mógłbym kiedyś znaleźć zgliszcza na parkingu :D