Wpis z mikrobloga

@eQuuS: pani stomatolog pytała się, czy chcę zatrzymać, aczkolwiek jak ją zobaczyłem, to zrezygnowałem. Aktualnie pozostała mi jeszcze lekka opuchlizna na pysku oraz trochę pobolewają dziąsła.

@Sepang: dawaj podłączę się. Górne, czy dolne? Oczywiście nie robiłeś tego w tym samym czasie, bo to #!$%@? byłoby zabójstwo?
@Chael: obie dolne, rosnące prawie poziomo

nie da się obu naraz, bo byś musiał przez tydzień jeść przez rurkę :<

robiłem na NFZ, płaciłem tylko za rentgen

nie bolały ani przy wyrastaniu, ani rwaniu
@Endorfinek: 25 wiosen. Zęby tak szeroko rozstawione, że ósemki nie dało rady nawet umyć szczoteczką. Efekty widać na zdjęciu.

@clearconstance: w jakim sensie "zatrzymana"? Poszło kilka zastrzyków, co konkretnie, to nie powiedziano mi. Oczywiście potrzebna była druga osoba do trzymania mojego łba, bo tak mocno ósemka siedziała w dziąśle.

@Sepang: no właśnie, dałbym chyba komuś oscara za to, że rwie dwie jednocześnie. Albo nagrodę darwina. Długo trzymałeś dietę? Ja
@Sepang: wczoraj, czyli trzciego dnia nie wytrzymałem i poprosiłem narzeczoną o ziemniaki tłuczone z sosem. Dawno nie jadłem tak przepysznego dania po dwóch dniach abstynencji :)
@Endorfinek: górne jeszcze rosną, na zdjęciu sprzed 7 miesięcy widać było już kiełkujące

teraz jedna mi się wyrzyna, oczywiście kierunek całkiem z dupy, bo wychodzi bokiem (w stronę policzka)
@Sepang: @Endorfinek: mi obie górne wyrosły całkiem normalnie, natomiast dolna jedna również z dupy strony- poziomo. @Sepang: jak ci je wyrywali, rozcinali dziąsło? Ja aktualnie chciałbym już ją wyrzucić, ponieważ zaczyna pobolewać, ale jak mam przed sobą dwa tygodnie nie jedzenia niczego, to ja wysiadam i robię przerwę od maratonu stomatologicznego.