Wpis z mikrobloga

JAK NIE ROBIĆ MARKETINGU NA WYPOKU
użytkownik @hulajnet wrzucił zapowiedź #rozdajo w którym nawet nie podali co można wygrać. https://www.wykop.pl/wpis/60623699
W końcu połasili się na plecak Xiaomi i zaczęli spamować kolejnymi 3 wpisami tagując #rozdajo przypominając o wpisie z przed 2 dni który nawet jak by uzbierał te 300 to i tak minęło 24h i nie pojawi się w gorących xDDDDDDD
Wpis nie uzbierał 300 plusów więc nie ma losowania ( ͡º ͜ʖ͡º) Chciałem wysłać PW z pytaniem o hulajnogę i się okazało że nie mogę wysłać bo mnie dali na #czarnolisto ha tfu na was dzbany!
#bekazpodludzi #heheszki #zebroplusy #hulajnogaelektryczna #hulajnoga #marketing
maestroPijanyRolnik - JAK NIE ROBIĆ MARKETINGU NA WYPOKU
 użytkownik @hulajnet wrzuci...

źródło: comment_1632669967zWJOuWbYKmQFG45TSIiQf5.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@WykopekWyborowy już kij z tym plecakiem, ale fakt w jakim stylu zaspamowali tag, najpierw zapowiedź rozdajo niewiadomo czego a później 3 wpisy przypominające że jak będzie 300 wpisów to rzucą plecak a i tak 300 nie uzbierali xD jestem pewny że jak by dali od razu plecak to wpis by miał lekko 1500-2000 plusów albo i więcej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@maestroPijanyRolnik: Też miałem o tym pisać ale zapomniałem. Zobacz jak to świadczy o firmie, wpadają janusze na portal gdzie są dziesiątki tysięcy osób i rzucają na #!$%@? jakiś plecak za 8zł, samo to świadczy o tym jak będą się zachowywać gdy będzie jakiś problem i trzeba będzie go rozwiązać. Trzeba omijać z daleka takie chamskie januszostwo, generalnie niech się walą na ryj
  • Odpowiedz
Pierwszy wpis miał na celu sprawdzić zainteresowanie tematem.
Nie trudno jest się domyślić że skoro sprzedajemy hulajnogi elektryczne to taką też nagrodę przewidywaliśmy w przypadku gdyby zainteresowanie było duże.
Naszym targetem są raczej osoby zainteresowane tematem a nie takie które dadzą plusa tylko dlatego że ktoś da im za to nagrodę.
Temat plecaka czyli skromnej nagrody pojawił się po propozycji @zureklbn co uznaliśmy za dobry pomysł.
Mimo wszystko postanowiliśmy że i tak
  • Odpowiedz