Wpis z mikrobloga

Ludzie piszący że Usyk jest najlepszy i wygrałby z każdym w wadze ciężkiej teraz nie oglądali tej dyscypliny przez ostatnie pare lat. AJ to farbowany mistrz sprzedający się idealnie w mediach społecznościowych z nienagannym wyglądem postawą, idealna osoba do promowania boksu i setki różnych produktów ale od dłuższego czasu nie jest najlepszym boskerem w tej wadze. Fury i Wilder (przynajmniej z pierwszej walki) i być może jeszcze ktoś są klasę wyżej sportowo od AJ, chłop od dłuższego czasu wygodnie sobie dobiera walki a i tak potrafił #!$%@?ć przy biciu ogóra jakim jest Ruiz.
#boks
  • 17
  • Odpowiedz
#!$%@? #!$%@? ja palucham :D usyk to jest mistrz i żadna waga tego nie zmieni jedynie fury go może pokonać i tyle
  • Odpowiedz
@nemonormik Wilder z pierwszej walki z Furym? Przecież gość przegrał z tłustym zardzewiałym Furym wszystkie rundy, nawet w tych w których leżał Tyson na deskach był lepszy. Wtedy okradziono Anglika z wygranej, a trzeba pamiętać, że wtedy ledwo co wrócił po depresji i olbrzymich problemach. Wilder nie ma podjazdu do Joshuy, bo Joshua w przeciwieństwie do Deontaya potrafi boksować. Do tego ma szybkość i refleks oraz potężną siłę. Wilder jest zdecydowanie bardziej
  • Odpowiedz
@reett: nie twierdze, że nie jest ja mu dopingowałem w tej walce i bardzo się cieszę z tej wygranej :) po prostu linear champion to Fury i dopiero po spotkaniu z nim można ogłosić prawdziwego mistrza. Niestety te klauzule o rewanżach to rak w sytuacji gdzie walka nawet nie była wyrównana
  • Odpowiedz
@damian101: A Ruiz cos wielkiego osiagnał w boksie? Dostal od Parkera, nie wiem czy gdyby nie pokonał tego AJ to ktos by go brał dzis na top10. Nie ogórek ale wielki bokser też nie, z Adasiem Kownackim podobny poziom i zaangazowanie do treningu.
  • Odpowiedz
@itsover: Wilder z pewnością nie jest dobrym bokserem technicznie ale przed pierwszą przegraną miał taką pewność siebie i pewność w swój cios że był nie do zatrzymania. Mam wrażenie, że to gość, którego naturalny talent do zadawania silnych ciosów zaszedł za daleko i przez to nie spokorniał na początku kariery tylko zaszedł na sam szczyt nie znając się na normalnym boksowaniu, mimo to pojedynki z nim są fantastyczne i widząc że
  • Odpowiedz
@nemonormik: Ale rewanż nie działa na korzyść AJ, Usyk dopiero zrobi robotę po walce i dowie się ze można go skończyć w 3/4 rundach. Z Furym nie ma szans bo to inna liga tak samo z wilderem. Aj to clown tej kategorii
  • Odpowiedz
@reett: Wiesz to nie chodzi o to na czyją korzyść działa tylko to strasznie wydłuża czas w boksie, kolejny rok czekania na rewanż, a następnie kolejny rok czekania na walkę, która być może coś wyklaruje w absolutnej czołówce wagi ciężkiej, jeszcze po drodzę wrzucą jakąś "konieczną walkę" od jednej z federacji i się nigdy nie doczekamy rozwiązań
  • Odpowiedz
@itsover: masz tu trochę racji, myślę że z powodu tak wybuchowych i dominujących walk Wildera tak szybko doszedł na szczyt i być może trochę za szybko ale ciężko się dziwić jak gość ciężko nokautował wszystkich na swojej drodze
  • Odpowiedz
@reett: a ja uważam, że obecnie Fury jest poza zasięgiem, AJ/Whyte/Wilder mają szanse i zawsze będą mieli szanse z Usykiem, muszą tylko iść się bić a nie kicać naokoło mniejszego mysląc, że ten nie sięgnie. Usyk zasłużył na zwycięstwo, pokazał klasę, był lepszy, ale poza unifikacją, ma w tej wadze jeszcze trochę wyzwań.
  • Odpowiedz