Wpis z mikrobloga

Wlasnie zmienilem XSS na XSX, niestety kupilem uzywke, bo dzis zrobilem wycieczke po 5 Auchanach w Warszawie i nie znalazlem ani jednej sztuki, a w Media Expert Wola Park kazali mi sie zapisywac do kolejki oczekujacych xD Wiec stwierdzilem, ze OLX tez dla ludzi i oto jest, caly na czarno!

Swoja droga... za ile realnie moge sprzedac XSS z jednym bialym padem?
Stan raczej idealny, kupiony w listopadzie 2020, wystawilem za 1100 na OLX, zeby jakis Janusz mogl zbic stowke albo dwie i sie cieszyc, ze zrobil deal :D

#xbox
dziend0bry - Wlasnie zmienilem XSS na XSX, niestety kupilem uzywke, bo dzis zrobilem ...

źródło: comment_1632606848SXpNSk4wd2yk9HgZbkVybN.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kke22: daj mu potestować, dopiero co postawił konsolę na szafce :p

@dziend0bry: trochę dużo, teraz jest promka na nową w auchan i w necie za tyle, ale może się ktoś trafi :p
  • Odpowiedz
@kke22: mam obie i dużej różnicy nie widać, dostrzegasz tu i ówdzie lepsze odbicia światła we krwi (doom) ciut więcej detali (rdr2) więcej odbić na parkiecie (nba 2K21) tyle różnic zaobserwowałem, póki co śmiało można brać xss i cieszyć fantastycznymi grami :)
  • Odpowiedz
@keep_it_real: ja zmieniłem na XSX tylko ze względu na zakup tv 4K, gdyby nie to, dalej bym ciupał na XSS :D poza tym chciałem dokupić te zewnętrzna pamięć, ale kosztowała 1000pln, wiec dokładając te same pieniądze miałbym XSX, wiec wybor był prosty!
  • Odpowiedz