Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Wracam z pierwszej trasy do Irlandii. mam już 2 wypisy z tacho, przegięty kaganiec na 97, blokowałem jakiegoś dzbana zamulacza na lewym pasie. wyprzedzałem na zakazie, albo jadąc 90 gościa jadącego 89. oślepiałem długimi dzbanów ze światłami drogowymi. Widziałem wystrzał opony, wyprzedzanie poboczem i inne akcje xd. Dzięki cb radio wiem czemu należy blokować na zanikającym pasie. Poza tym kierowcy tirów to spoko ziomki, otwarci, pomogą jak zapytasz, mrugną jak możesz zjeżdżać przy wyprzedzaniu, zjada na pas obok gdy ktoś jedzie pasem rozbiegowym
#bekaztransa
Afera_zbozowa - Wracam z pierwszej trasy do Irlandii. mam już 2 wypisy z tacho, przeg...

źródło: comment_163256775916tvUunW77OwD2t7f3IWiN.jpg

Pobierz
  • 9
@dariusek: Pospałem 5h, pojechałem na zakończenie sezonu motocyklowego z kumplem, a teraz chyba idę odsypiać do jutra. Sama praca ok na razie tylko dzwonię pytam, sami spoko ludzie, mam problem z tacho jedynie, raz zapomniałem na promie ponowić tryb prom bo mam jakiś stary tacho i przerzuca na młotki.(ale płynąłem z dunkierki 24h więc i tak pauza się wyrobiła) A wczoraj zagadał mnie gość jak robiłem obchód samochodu i pojechałem bez