Wpis z mikrobloga

#dziendobry mirusiusiunie i mirasiusiaki.

Dziwna rzecz, pierwszy raz w życiu powtórzył mi się sen sprzed długiego czasu, co ciekawe podobna sytuacja, a raczej kolejny etap tej samej w życiu. Jest to połączenie fantasy z sci-fi z aktorami z drew carey show. Zawsze przed właściwą akcją mam retrospekcję ze świata, tak to się zaczyna:

Kiedyś na świecie były dwa imperia, jednak jedno zaczęło chylić się ku upadkowi z powodu wielkiej suszy, głodu, wiele klęsk znikąd zaczęło na nie spadać, drugie imperium skorzystało na tym i "zaopiekowało się nim", resztki ludności traktowane są jak niewolnicy, albo bardzo tania siła robocza.

Tu kończy się prolog i retrospekcja. Następnie jest przeniesienie akcji, obserwujemy kobietę (tę dziewczynę Drew z serialu), jedną ze zniewolonych, jest ona służką u zamożnego faceta z drugiego narodu, prawdopodobnie kogoś naprawdę wysokiego rangą. Pewnego razu wychodzi do ogrodów nocą (co jest zabronione oczywiście) i odkrywa posągi smoków, a także jakiś dziwny kamień, po dotknięciu którego słyszy w głowie głos który tłumaczy jej, że naród został tak na prawdę podbity, przy pomocy tych właśnie smoków (każdy ma mini historyjkę, wyleciały mi jednak z pamięci), ona doznaje szoku, ale nagle napotyka się na strażników w.... egzoszkieletach (którymi są drew carey i i reszta ekipy męskiej drew carey show), wyglądających jak małe mechy, oni otwierają od razu ogień z mini minigunów, tu jest sekwencja ucieczki, dziewczyna spotyka po drodze swoją przyjaciółkę szybko jej stara się wytłumaczyć o co chodzi jednak zanim zdąża doganiają ją strażnicy, dziewczyny znajdują nagle plecak odrzutowy który jest częścią wyposażenia tych mechów, nasza bohaterka wpada na pomysł użycia go, jednak okazuje się, że jest uszkodzony, napęd co chwilę traci moc więc muszą poruszać się wielkimi "żabimi skokami", chowając się uciekają do ogrodu, a z niego spierniczają poza obręb tego domu, nie udałoby im się to gdyby jeden ze strazników, sam Drew nie zawahał się, bo kogoś w nich rozpoznał.

Tu kończy się pierwsza scena i przeskakujemy na dzień po wydarzeniach. Jest małe dochodzenia na miejscu ucieczki i jakiś wysoki rangą strażnik/śledczy którym jest Bradd Pitt i tu sceny jak ze wszystkich filmów kryminalnych, Bradd po jakimś czasie ogarnia, że stoi za tym wszystkim jakaś wielka tajemnica, ale nadal nie wie o co chodzi wiec wyrusza na zwykłe poszukiwanie tych dziewczyn.

tl;dr Miałem sen z postaciami z Drew Carey show i Braddem Pittem w realiach sci-fi, fantasy.

#dziwnysen + #podkladmuzycznypodsen
dzikiwonsz - #dziendobry mirusiusiunie i mirasiusiaki. 

Dziwna rzecz, pierwszy raz w...