Wpis z mikrobloga

Chciałbym machnąć szafy pax ale niestety najwyższe dostępne to 236 cm a sufit u mnie to 273(odjąć drewniana podłogę wyjdzie 270). Jestem leniwy i wycieranie kurzołapów kompletnie odpada. Jakieś pomysły jak to ugryźć?

Brałbym wariant głębszy 50 cm. Zależy mi na tym żeby wszystko było zabudowane i jednolite (identyczne fronty)

Oczywiście jeśli nie znajdę innego wyjścia to pójdę do stolarza, ale wolałbym paxy z względu na multum akcesoriów, dowolna customizacje, fajne fronty, przystępna cenę, długa gwarancję i porządną obsługę klienta.

#ikea #ikeapax #pax #szafypax #remontujzwykopem
  • 11
Ikea vingrom


@Ataxia: no to dotnie Ci prawdopodobnie z drzwi, wszystko zależy od modelu ale dać się da. Z jakiego jesteś województwa? Mam jednego stolarza godnego polecenia który pracuje wyłącznie na meblach i materiałach z ikeii.
@Ataxia: 604 091 991 na fejsie jakbyś go chciał znaleźć to "Kuchnie u Krisa". Trochę januszowa nazwa ale gość był kierownikiem IKEI w jankach i poszedł na swoje. Solidna i rzetelna firma. Zajmuje się tylko i wyłącznie tym co Cię interesuje czyli modyfikacjami mebli z ikeii pod wymiar.