Wpis z mikrobloga

@OttoVonAnus: No z tego co pamietam jak podnosi tarcze to jest najmocniejszy atak i trzeba uciekać. Nie wiem ja grałem magiem i dałem radę. Można tez łukiem go klepać i ma to jakiś sens. Najwyżej wezwij kogos :) ja tak zrobiłem w desperacji z gargulcami ale ostatecznie ich klępnąłem sam tylko musiałem wypracować sposób. Jedyny minus demon to brak ogniska pod wejściem do bossa >.< i zawsze trzeba biegać.
@noitakto: To zależy. Sekiro jest bardzo szybkie, dużo się dzieje i mocno się liczy skill, ale za to gra wybacza więcej błędów. Dark souls jest bardziej taktycznym action rpgiem, gdzie bardzo dużo zależy od Twojego poziomu i sprzętu, ale bossy klepią mocniej niż w sekiro.

Ciężko mi wskazać co jest łatwiejsze, w każdej serii napotykałem na jakąś ścianę gdzie musiałem się trochę napocić żeby przejść dalej, gdzie już było łatwiej.
@OttoVonAnus: Klepiesz go po kostce, jak zacznie lecieć mocno niebieskie światło to lecisz w druga kostkę, jak wystarczająco mocno zbijesz to upada na plery. Wtedy lejesz po łbie ile fabryka dała i po 2/3 takich razach padnie. Jak nie chcesz specjalnej trofki to ubij łuczników wpierw, będzie łatwiej. A i jak będzie upadał to uważaj bo może ciebie tez walnąc przy upadaniu. Ogólnie staraj się trzymać na dystans, zwłaszcza jak widzisz
@atraxx: konsumujesz Ember i później przy ogniskach lub wejściach do bossów masz takie świecące punkty (chyba na żółto) w które wchodzisz i wybierasz opcje przyzwania innych graczy. Oczywiście musisz odpalić grę w trybie online, czyli posiadać subskrypcję ps plus.
@zbinior ooo widzisz. Przeszedłem całą ds3 i nie wiedziałem. Nie umiem pokonać bossa po uderzeniu w dzwoń u arcysmokow. Zawsze sobie npc przyzywalem, ale przy tym bosie nie mogę.