Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 204
@Orage: ZNACIE TE LASKI, NIE? XD ZADUMANE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "MELANCHOLIJNE #!$%@?" MARZYCIELSKIE. KAKAŁKO, ŁEZKI Z OCZKÓW, KOCHA JESIEŃ I PŁACZE, PŁACZE BO ZIMNO W STUPKI, ROZGRZEWAJĄCY GRZANIEC Z CYNAMONEM I IMBIREM, NA NOGI NACIĄGNIĘTE ZAKOLANÓWKI POD #!$%@?, Z GRAMOFONU CHAT FAKER, A NA DOJEBKĘ ZUPA KREM Z DYNI I ROZKMINA ORYGINALNEJ STYLÓWY CZARNA SKÓRA PUCHATY KARDIGAN I BOTKI Z CCC. SKOK W BOK ALE TYLKO WTEDY JAK FACET ZAAKCEPTUJE
  • Odpowiedz
@Orage: ja już tak średnio, ale po tym jak udało mi się zjeść wszystkie cukinie od teściowej, dziadka i mamy teraz czas przyszedł na dawanie z domowego ogródka dyni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Po 2 miesiącach żywienia się samą cukinią przychodzi czas na jedzenie samej dyni, śliwek i jabłek (°°
  • Odpowiedz
@Orage: roznie, czasami soczewica + pomidory, czasami na słodko z cynamonem, kurkumą i imbirem, a czasami robie z mleczkiem kokosowym i curry :) zależy na co mam ochotę.
Najbardziej podchodzą mi wersje bardziej słodkie
  • Odpowiedz
@Orage: To o mnie. Pierwsze pumpkin spice latte zaliczone w tym sezonie, a w domu czasami sobie popijam ciepłe mleko z cynamonem i miodem. No i oczywiście chodzę na spacery wypatrując kolorowych liści :D
  • Odpowiedz