Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tylko_Seweryn: tylko nie zniechec się na początku bo pierwsze godziny to symulator #!$%@? przed przeciwnikami.System walki wręcz też nie należy do dopracowanych wiec może lepiej ogarnij sobie filmiki na yt jak to mniej więcej wygląda bo to jednak gra dla koneserów xD
  • Odpowiedz
@Brightsider: znaczy, grałem w wiekszosc gier Piranhi , a moja przygoda skonczyła się na Risenie 1. Miałem dawno temu ograc Elexa ale jakoś mnie wciągnęły inne tytuły i zapomniałem o nim. Da się tam zrobić tanka albo jakiegoś assasina? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn:
W zależności od tego jak bardzo podobał Ci się Gothic czy Risen, to przygotuj sie na to że Elex to półka niżej. Najgorsza fabuła z gier PB, słabo zagospodarowany duży świat. Nie możesz podnosić broni po przeciwnikach bo "zastyga" im w ręce. Eksploracja jest bez sensu, bo brakuje wartościowych znajdziek oprócz Elexitu.
Bywają lokacje że przykładowo masz 3 silne moby z którymi się męczysz a pilnują one papieru toaletowego
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn: jezeli lubisz gry PB, to sie nawet nie zastanawiaj, tylko kupuj. Pierwsze 10 poziomów będzie bardzo ciężko, także sie nastaw na to, póżniej bedzie lepiej. Rzadko kiedy gry wywoluja we mnie uczucie, ze nie moge sie doczekac powrotu z pracy, zeby pograc w gre, elex to robi. Ciekawy klimat, cos ala fallout 4, skyrim.(wymieszane rozne tryby gier), oraz ciekawe postacie. No i najważniejsze, jest wielka satysfakcja gdy dostaniesz juz
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn: powiedzialbym nawet, ze elex sam w sobie jest lepszym falloutem 4 ;) (Strasznieee sie zawiodłem na falloucie 4, meczyło mnie przechodzenie) F4 to bardziej typowa strzelanka fps, niż rpg. A elex jest kozacki wlasnie jako RPG w postapo. Tylko troche lipa ziomus, spozniles sie dzien, dwa, bo była wtedy przecena 10 euro z 40.. Poczekaj po prostu, czesto na elex są przeceny, no chyba, że 200 zł to nie
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn: a i zapomniałem dodac, nie słuchaj sie ludzi, ze jest walka #!$%@?.. Po prostu trzeba sie nauczyc i przyzwyczaic, tyle. Hipokryci sie spuszczają nad gothicem 1, a zapomnieli już jak tam wyglądała walka..
Zrob sobie save, przed jakimś ludzkim przeciwnkiem i katuj quick-load az ogarniesz dobrze walke.
Już nie mówie, że jest pełno ustawien dotyczacych walki. Moje pro tipy.
1.Odrazu wyłącz auto-celowanie.(strasznie przeszkadza)
2.Pod literke F podepnij sobie unik, domyślnie masz go pod strzałkami, co bardzo przeszkadza.(sam sie przekonasz)
3.Zuzycie witalnosci zmień sobie, żeby spadało wolniej. Za mało jest energi, co trasznie utrudnia gre i jest absrudalne
  • Odpowiedz
@gesiu96:
Przecież klucz do Elexa kosztuje ~25 zł.
Eneba, Gamivo, CDkeys, Kinguin.
Kupuje normalnie i aktywuje produkt na steamie.
Co wy z choinki wielkanocnej się urwaliście że bierzesz cene 189 bezpośrednio ze steama?
  • Odpowiedz
@Pesadelo: Czytaj ze zrozumieniem kolego. Gadka była od poczatku o steamie, bo wczoraj jeszcze była przecena 30 zł. A chyba kazdy wie, ze klucze mozna kupic taniej, np g2a itp. Wgl kupuje ktos gry za pełne ceny? XD przeciez co tydzien praktycznie są przeceny 50-80 procent, takze..
  • Odpowiedz