Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bylem dzis na divie i powiem wam szczerze, ze trafilem na mine. Nie dosc ze zdjecia przerobione to typiara byla tak #!$%@? i sztywna ze to jest niesamowite. Najpierw fzg beznadziejny. Potem zaczalem ją ruchac i mowie ze dochodze i ze chwila przerwy a ona do mnie wyskakuje z jakims tekstem ze coo .. to masz dojsc bo ty placisz za spotkanie a nie za godzine i czy to bedzie trwac 5 min 15 czy godzine czy nawet 3 godziny to zalezy tylko ode mnie i sie zaczela pruc glupi szlauf. Ja mowie ze w ogloszeniu jest cena za godzine spotkania, a ona mi wkreca ze ona jest szanujaca sie kobieta XDD i ze to ona ustala ile bedzie trwalo spotkanie, mi az opadl z #!$%@? a ona jeszcze mi mowi ze jakby chciala to by mnie mogla #!$%@? nawet teraz no ale #!$%@?. Mowie ze mi opadl i zeby go postawila a ona ze nie bedzie mi go 10x stawiac a postawila tylko raz i to #!$%@? 2 minuty ssala w gumie. No ale ostatecznie ją #!$%@? i na koniec chcialem szybko zdjac gume i spuscic sie na cialko ale nie chciala zejsc a ona jeszcze do mnie ze ooo jakbys sie spuscil na mnie to bym sie #!$%@? bardzo bo ja sobie takich rzeczy nie zycze. No i ostatecznie wyszedlem #!$%@?. Poszedlem bo nie odwiedzalem div chyba 3lata. Ehhh no masakra niektore sa naprawde #!$%@?, hipergamia uderzyla juz nawet do glowy przecietnym dziwkom #divyzwykopem #roksa #przegryw #garsoniera ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #614b73726c22e7000a6398ba
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 19
UwielbianyBizon: Zaliczyłeś upadek moralny, upadłeś na dno, ale nie martw się to dobra okazja bys się odbił i naprawił swoje zycie. Sam widzisz, ze doświadczenie prostytucji było dla ciebie negatywne, nie ma sensu bys to powtarzał. Nie słuchaj się dewiantów z tego tagu ciągnących innych w kręgi piekielne, w których sami siedzą.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
OP DZIWKARZ : @elena-mary: po to jest roksa zeby z niej korzystac i nie widze w tym nic zlego ja #!$%@?, wpadlem na mine za 2 stowki, szmul chyba myslal ze to ja ją przyszedlem zadowolic a nie odwrotnie. Niestety takie kwiatki w miastach powiatowych ale poszukam sobie lepszej tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fasttaker: na garso nie moge sie zarejestrowac bo mam odpowiedziec w