Wpis z mikrobloga

#!$%@? wy w tej edycji to wszyscy macie staroswieckie poglady XDDDD ja jestem wrecz pewna ze produkcja wybierajac uczestnikow ogarniala to w ten sposob: ,,panie rezyserze w 4 edycji maja byc incele, pick me girls ze sredniowiecznymi pogladami, niedotykalskie z moherowym mysleniem. Dla wyjatku wpuscimy jedna wyzwoloną i zobaczymy co sie stanie". Bo az nie chce mi sie wierzyc ze az tyle mlodych ludzi w programie moze miec poglady starych dziadow XDDD rządy PiSu zrobily swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hotelparadise
deyna123 - #!$%@? wy w tej edycji to wszyscy macie staroswieckie poglady XDDDD ja jes...

źródło: comment_1632347931yQnH8mT7QxG8wZ0aUShgoF.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@deyna123: dokładnie, to nie przypadek że wszystkie niczym zakonnice zero luzu, nie to że mają na dzień dobry się bzykać ale np.luzik na dzień dobry i buziaczek ,przytulić się dać, bawić się wieczorami,a one co tylko do kibla latały, jadaczki z turbo jadem, poduszki między siebie ,nie dotykaj ,nie łap mnie za rękę, chore zachowania ,,gwiazdeczek ''
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: ja nie wiem o kij chodzi. Budowanie relacji nie polega na tym ze tylko jedna osoba cos od siebie daje. Co ona myslala ze Darek bedzie za nia latał a ona miala w niego #!$%@? bo to mezczyzna ma do usranej smierci zabiegac o kobiete? Przeciez to strasznie toksyczne i egoistyczne
  • Odpowiedz
@Amikamamy: ja jestem wrecz przekonana ze produkcja celowo takich ludzi wziela do programu zeby bylo kontrowersyjnie bo jakim cudem w jednej edycji wziela sie: maryska niedotykalska wiejska katoliczka, natka laska ze staroswieckimi pogladami gdzie to ktos ma o nia zabiegac, klauno pick me girl ktora cisnie po innych kobietach nazywajac je latwymi, nieobecna i dajaca soba manipulowac nana i jeszcze do tego dochodzi z facetow przemek ktory tez wygaduje takie obrzydliwe
  • Odpowiedz
@deyna123: no, no właśnie czasami może być coś przypadkowo ale nie ta cała grupa, faceci też Przemo chodzący Jezus każdemu chce robić dobrze, Daro wyjątkowy samiec z przerośniętym ,,mózgiem;;Łukasz milczek chociaż po ostatniej akcji jakby się otworzył i nie tylko po alko, mam nadzieję że wejdą ludzie którzy pociągną ten program i coś będzie się działo bo póki co to nie HP powinno się nazywać ale Żmijowisko w Zakonie
  • Odpowiedz
@deyna123: a mi się wydaje, że to takie cichodajki (o ile w ogóle ktoś je chce mieć w łóżku) bo widziały komentarze na temat dziewczyn, które bzykały się w HP i udają cnotki niewydymki z chóru xD one tam próbują robić wszystko pod publikę
  • Odpowiedz
@aeroxpl: a no tak zapomnialam bo bycie otwarta, normalna dziewczyna ktora przy dotknieciu palcem nie ucieka na drugi koniec pokoju i nie zachowuje sie tak jakby dopiero co wyszla z zakonu mialaby od razu dawac dupy tak jak ty to nazwales. No tak bo nie ma nic pośrodku, sa albo laski które sypiaja z kazdym albo totalne zakonnice z rozancem w dloni. Wez sie typie ogarnij ()
  • Odpowiedz
@mykawz300: jak oni wchodzili do programu to wczesniej widzieli zaledwie pare odcinkow z 3 edycji gdzie jeszcze nic specjalnego sie nie dzialo. Te dziewczyny bazują wiec na 2 edycji gdzie Dominika zostala zhejtowana za akcje z czeczenem i pewnie dlatego teraz tak sie zachowuja. Szkoda ze wtedy nie byly swiadome jak wygladala 3 edycja bo normalnie padłyby trupem zszokowane xD
  • Odpowiedz
@Amikamamy: celowe dzialanie jak dla mnie. Po poprzedniej edycji gdzie ludzie byli bardziej otwarci wobec siebie i pozytywnie nastawieni produkcja chciala obrocic wszystko o 180° i wprowadzic uczestnikow wrednych i zdystansowanych ze staroswieckimi pogladami. Kontrowersja przyciaga przed telewizory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@deyna123: a ja już kiedyś pisałam że wydaje mi się że był jeden casting i do 3. edycji dali osoby ładne, mile, otwarte i sympatyczne a do 4. wrzucili resztę (oczywiście z wyjątkami) i niech #!$%@?. Jak widać ta taktyka się sprawdzila.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: kiedys na live Wiki i Lukasz mowili ze proponowali im udzial w 3 sezonie ale jednak poszli do 4 i ze dobrze. Mowili ze oglądali pare odcinkow z 3 zanim wylecieli na Zanzibar i ze w tym sezonie sa zajebisci ludzie a w 3 z nikim by sie nie dogadali.
  • Odpowiedz
ja nie wiem o kij chodzi. Budowanie relacji nie polega na tym ze tylko jedna osoba cos od siebie daje. Co ona myslala ze Darek bedzie za nia latał a ona miala w niego #!$%@? bo to mezczyzna ma do usranej smiercizabiegac o kobiete? Przeciez to strasznie toksyczne i egoistyczne

@deyna123: wyjdź za mnie
  • Odpowiedz