Wpis z mikrobloga

@Czerczil: słabo bo to ma byc casual.
lepiej jakieś ladne adidasy/cos w tym design.
polecam nike daddy shoues.. wedlug mnie dobrze wyglądają do czegos takiego ale ja sie #!$%@? znam na modzie :D
  • Odpowiedz
@Czerczil Chyba te ciemniejsze podobają mi się bardziej, ale nie wiem czy będzie pasować do beanie. Te drugie chyba bardziej, tylko fajnie jakby były ciut ciemniejsze, ale w sumie to Tobie ma się podobać więc bierz co Ci się tam podoba i będzie spoko!
  • Odpowiedz
@bigger: następnym razem ubiorę XD
@l-l-l-l: timberlany też mi się podobają, ale niestety nie mój budżet ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chyba, że może uda się wyrwać na jakiejś promce do 4 stówek xD
@Durelus: te daddy shoes jakoś nie podchodzą pod mój gust, ale dzięki :D
@MalaHelenka: dzięki za radę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mi się
  • Odpowiedz
@Czerczil: wg mnie: jak mamy jeansowa truckerke to spodnie powinny być innego koloru niz kurtka bo to się po prostu zlewa, przykrótkie spodnie nie pasują do takich adidasów, koszulka z motorowerem jakbyś miał 15 lat XD (lepiej zwykły basic). To tylko moja opinia i dla większości ludzi taka styluwa może być ok ale mnie kłują te rzeczy o których napisałem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mlodyernest: dzięki :D Koszulki sobie powoli wymieniam na takie basicowe, a spodnie to niestety kupiłem jak jeszcze do końca nie wiedziałem jak je dobrać. Będę chciał je wymienić na jakieś czarne lub mocno ciemne jeansy.
  • Odpowiedz
@Czerczil: Ciemniejszy odcień butów ładniejszy i będzie Ci pasował do większej ilości ubrań.
Spróbuj basiców pod kurtką - jednolity crewneck zawsze się sprawdzi (czarny, szary, biały), koszula a la "drwal", też może być. Spokojnie możesz również dopasować do niech look "na cebulę" - czyli warstwy. Np. cienki, jednolity long, na to ww. koszula i katana.
Odnośnie spodni - radziłabym dobrać ciemniejszy jeans. Poza tym spokojnie będą pasowały do niej jakieś
  • Odpowiedz