Wpis z mikrobloga

@Ptaszek99: Przecież ludzie, którzy piszą jakieś farmazony na osoby oglądające anime, to jest w 99% przypadków autodestrukcja. Nigdy w życiu nie poznałem jeszcze osoby, która nie oglądała Muminków, Pszczółki Maji, czy Pokemonów. Mojemu dziadkowi 80 letniemu zdarza się włączyć nawet Muminki, jak lecą akurat w TV. Dlaczego ludzie interesują się tym? Bo mogą, zainteresowanie, jak wiele innych. Wyobraź sobie, że nie każdy jest zwolennikiem słynnego normickiego ,,Netlix and chill"
@Ptaszek99:

Wiecie dlaczego nie jesteście 100% hetero? Powód jest prosty - nie fapujecie do chińskich bajek. Po pierwsze rysunek zawsze implikuje perfekcje, wszystkie cechy atrakcyjności fizycznej są na rysunku idealne. I tak w chińskich bajkach nie ma problemów dermatologicznych, a wysoka jasność i kontrast pozwala uzyskać maksymalny efekt lśnienia skóry. Podobnie jest z jakością włosów, do której zapewne jako zubożałe osobniki hetero nie przywiązujecie szczególnej uwagi. Włosy są jedną z cech
@MiQ27: ponawiam prośbę z pytaniem

sam oglądam animacje, nawet spirited away spoko nic nie mam do takich ludzi ale o co chodzi z tym postowaniem? Szajka pedofilii czy jak? Ja jakoś nie postuje nie mam folderu z anime dla mnie to tylko spoko serial anime od czasu do czasu i tyle a wy jak jakaś szajka pedo
@Ptaszek99: Oglądam anime i standardowe animacje jak np. Primal Tartakovsky. Tag anime mam w obserwowanych, ale widzę ostatnio ogromny wysyp stópek anime i itp. ale nadal przeglądam bo nieraz trafiam na anime gonne obejrzenia, albo grafikę która naprawdę jest ładna. Czasami coś śmiesznego albo przypominającego stare serie jak Lain. Wrzucają jakieś anime dziewczynki to niech se wrzucają przecież im nie zabronisz własnego kółka adoracji ¯\_(ツ)_/¯