Wpis z mikrobloga

W jaki sposób Aliexpress wykrywa, że to ja?
Mam problem przy tworzeniu nowych kont na Aliexpress (proszę bez komentarzy o moralności). Do tej pory wszystko działało super - VPN -> tryb incognito -> rejestracja na mail z kropkami -> zamówienie z kodem dla nowych.
W ten sposób założyłem z dobre kilkanaście, jendorazowych kont.

Teraz mam problem i nie mam pojęcia w jaki sposób Ali wiąże nowe konta ze mną (wywala przy rejestracji, przy odbieraniu kuponu bądź składania zamówienia.
Próbowałem z nowych przeglądarek - nic
Całkowita zmiana maila - nic
Próbowałem korzystać z innych VPN - nic
Próbowalem z innego urządzenia i mobilnej sieci - nic
Korzystałem z WebRTC Leak Shield i user-agent switcher - nic.

Już na prawdę nie mam pomysłu w jaki sposób system wykrywa, że konto jest lewe i co wiąże mnie z moją siecią. Ma ktoś jakiś pomysł?

#aliexpress #siecikomputerowe #internet #komputery
  • 11
  • Odpowiedz
@DaneOsobowe: Ja się nie dziwię ¯\_(ツ)_/¯ Jest luka to korzystam, na głównym koncie wydałem parę tysięcy dolarów i nawet kodu 1$/100$ mi nie dadzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Setral: @secondreality: Właśnie problem jest taki, że kolega robi w identyczny sposób i mu przechodzi wszystko bez problemu. Zastanwiam się czy może jest to kwestia jakiegoś lewego oprogramowania na kompie, dodatkowo znaczonej sieci... Nie mam już pomysłów jak wspominałem
  • Odpowiedz
@BetPay: chińczycy zrobili system rozpoznawania chińczyków po twarzy a ty myślisz że będziesz sobie klepał nowe konta w trybie incognito i to przejdzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BetPay: mój pomysł jest taki że cię zbanowali po fizycznym adresie bo nikt nie uwierzy że pod jednym adresem siedzi 100 osób które ma każde konto na ali i każdy korzysta z kodu dla nowych
  • Odpowiedz
@BetPay: zrób konto z innych urządzeń i powinno przejść. Widocznie browser fingerprint pozostaje taki sam i Ali nie pozwala na rejestrację. Są różne narzędzia do fake'owania fingerprintów ale raczej wszystkie warte uwagi są płatne. Ja polecam Multilogin bo to chyba obecnie najbardziej.dopracowana taka appka
  • Odpowiedz