Wpis z mikrobloga

@PiersiowkaPelnaZiol: Mireczku złoty, wybrałem kodekloud za 114 dolarów na rok ale dlatego ze ja bardziej ide pod docker kubernetes a tam jest wszystko. Do AWS i Azure ucze sie osobno z udemy z kursow po 40 zl z trybu incognito. Z kodekloud jestem zadowolony jest docker kuber terraform linux python wiec mi pasuje
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol:
Mireczku drogi, wprowadzili niedawno playgroundy czyli takie sandboxy luźne w droższej wersji subskrypcji (228 $ na rok a nie 114$ jak ja płaciłem, jak kupowałem w pazdzierniku to nie było tego, a bym skorzystał bo i tak mialem budzet z firmy wolny jeszcze) wiec ja mam po prostu LABy gdzie sa srodowiska pod wykonanie zadania
Np z kursu terraform LAB Terraform Basics . Więc generalnie jak potrzeba linuxa masz
water-watera - @PiersiowkaPelnaZiol: 
Mireczku drogi, wprowadzili niedawno playgroun...

źródło: comment_1637881291EJj22eO45mBk3qW5OYkDhB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: ja wybralem glownie dlatego ze tu sa cale te kursy kubernetes i docker od Mumshada czyli te na reddicie i wszedzie najbardziej polecane pod certyfikaty, na udemy bym musial powykupowac kazdy osobno a tu mam to w pakiecie za 5 stow na rok i jeszcze laby pod reka i wiele innych rzeczy
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Wiesz co ja sam jestem z angielskiego sredni, ale wspieram sie tlumaczem, poza tym po Polsku nie masz takich platform szkoleniowych zadnych, tylko jakies kursy stacjonarne 3 dni za 5 tysiecy xD wg. mnie bez sensu sie i tak uczyc po Polsku no bo wszystko masz po angielsku dokumentacje itd. Ogolnie platforma spoko ja sobie zaczalem od devops pre course mozesz zobaczyc ulozyli cala sciezke po kolei co jest
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: filmiki szkoleniowe sa po angielsku mozna dac napisy tez po angielsku hiszpansku niemiecku itd. Polskich nie ma ale ja akurat czytanie po angielsku ogarniam duzo lepiej niz ze sluchu, wiec ogladam z angielskimi napisami i 85% rozumiem. Zreszta jak chcesz sie uczyc chmury czy czegokolwiek no to egzaminy tez sa po angielsku wiec nie ma rady na to.
  • Odpowiedz