Wpis z mikrobloga

Szkoda, że Simeone musi pracować w tak ciężkich warunkach. Pensja tylko 40 milionów na sezon. Na transfery wydał
jakieś cztery miliardy euro, ławka droższa od tej Bayernu czy Juve razem wziętych. Może po wydaniu kolejnych 500 milionów uda się celnie wrzucić piłkę w pole karne.

Nie ma bardziej przereklamowanego trenera w historii tego sportu. Nie mam nic przeciwko defensywnemu futbolowi, ale #!$%@? pobierać taką pensję i mieć do dyspozycji tyle pieniędzy co Paryż i Manchester i grać takie gówno to trzeba mieć talent. Wrzucisz tam Conte czy Valverde i robią tam mistrzostwo co rok, ale ten paralityk dalej będzie grał gówno xD

Kibiców Atleti nawet mi nie żal, bo oni nie wiedzą, że da się w piłkę inaczej. Wyjdą raz na 10 lat z nory po wygranym mistrzostwie i jako argumentu użyją tekstu w stylu A WIDZIAŁEŚ GDZIE BYŁO ATLETICO PRZED SIMEONE???

#!$%@? z tym, że z tym składem obecnie to każdy by robił lepsze wyniki i to w fajniejszym stylu xD

#mecz #laliga #atletico
  • 11
@realbs: chłop z przeciętnej drużyny zrobil ekipę która biję sie regularnie o mistrzostwo Hiszpanii i dochodził z ta drużyna do finału ligi Mistrzów. Za to Guardiola zrobił więcej oh noł też wydał setki milionów i nie może wygrać ligi Mistrzów.
@Gauczo23: No i jest ten jeden argument na obronę Simeone. Ja mu nie odbieram tego, że zrobił z Atletico poważną drużynę. Chwała mu za to. Po prostu obecnie ją hamuje. Z takim składem to spokojnie powinien kasować każdego w tej lidze.

Fanem Guardioli nie jestem i to kolejny osobnik, które chętnie bym skrytykował i wyśmiał. Po prostu
@realbs: weź jak słyszę o tym tworze to mnie skręca w żołądku, rzygać sie chce jak sie na to patrzy i jeszcze sie tym chwalą że grają tak defensywnie że niby tacy spryciaże xd wolałbym obejrzeć maraton termalici niecieczy niż jeden mecz atleti bo szkoda psychiczna i frustracja mniejsza XDD
@morgiel: No jak ja sobie wyobraże, że można mieć takich piłkarzy jak Griezzmann, Felix, Carrasco, Suarez czy Correa i grać w 10tkę w obronie xD Rozumiałbym sieczkę w defensywie jakby nie miał w drużynie nikogo z umiejętnościami technicznymi, ale tak nie jest xD Ma super piłkarzy, którzy z normalnym trenerem mogliby po 20 goli na sezon siekać, ale nie. Tutaj będą wrzutki robić 80 razy w ciągu meczu i jak się
@Gauczo23: przecież nie robią ani jednego, ani drugiego

dwa mistrzostwa w 10 lat przy tym budżecie, przy pensji simeone i przy czasie jaki dostał to imo słaby wynik. Szczególnie, ze konkurencja w Hiszpanii z roku na rok coraz słabsza
@realbs: przecież przez te 10 lat Real I Barcelona to kosmiczne drużyny na 10 lat 6 lig mistrzów wpadło w ich ręce. Real i Barcelona co roku mają większe budżety. Podałeś przykład Conte że wygrywałby ligę regularnie z Atleticiem tylko na ilu frontach grałby w styczniu? Maksymalnie dwóch bo oststnio regularnie nie wychodiz z grupy LM. Simeone zdobywa Mistrzostwa mając za przeciwników Real i Barcelonę, brakło mu kilkanaście sekund do zwycięstwa