Wpis z mikrobloga

Jak w rok mogłem #!$%@?ć baterie w moim 12 pro do 89%? Tak, wiem, że szybkie ładowanie rozwala baterie, ale aż tak?

Lada moment przyjdzie mi 13 pro i nie chciałbym powtórzyć tego błędu xD

Różowa na pro max ma 97% :(

#iphone #pytanie
  • 17
  • Odpowiedz
@Rabusek: Odczuwasz na co dzień słabsze działanie baterii? Bo ten wskaźnik kondycji też nie jest jakiś super precyzyjny. Ja na początku zawsze staram się nowy telefon ładować do 95-97%, nie rozładowywać poniżej 20%, nie trzymać na ładowaniu przez całą noc itp. ale po jakichś 3 miesiącach mi się nudzi i w normalnej eksploatacji w ciągu roku też spada właśnie do okolic 90%.
  • Odpowiedz
@Rabusek: 93% po roku. Najśmieszniejsze ze miałem 100% jeszcze jakieś 3 miesiące temu i nagle teraz tak #!$%@? te 7% w dół. Nie wiem dlaczego bo cały czas tak samo używam i ładuje ()
  • Odpowiedz
@ks2m: bo nie chciałbym za rok w maju znowu sie #!$%@?ć że telefon mi w połowie dnia pada xD wolałbym zacząć robić coś żeby mieć jednak te 95%+ jak różowa
  • Odpowiedz
@nowik: co do bezprzewodowego ładowania aby oszczędzać baterię. O ironio, jest wręcz przeciwnie. Najlepiej ładować kablem i to wolno. Przy obecnych bateriach to co najbardziej je impaktuje, to temperatura. A temperatura bierze się z.... ładowania bezprzewodowego, albo ładowania szybkiego ;)
  • Odpowiedz