Wpis z mikrobloga

Do tych co mówią teraz o Wiki, że jezu anoreksje miała, a oni jej cisną i jak tak można. Ziomy to jest gra, czego się niby spodziewała jak tam lazła? Już bez przesady.
#hotelparadise
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MatPL1122: Wydaje mi sie, ze za mocno po niej jadą, biorąc pod uwagę, ze nie mozna tam, tak jak w normalnym świecie, odejsc sobie do innych ludzi czy w inne miejsce. Szczególnie, że przecież krzywdy im żadnej nie zrobiła.
  • Odpowiedz
@rogata5000: nie wiem co jest poza odcinkiem, ale z tego co pokazują to gadanie, że namieszała, że zakręciła miłoszem, że się podlizuje albo, że jest graczem to nie są jakieś wielkie obelgi. To bardziej wygląda jakby ona po prostu miała psychikę z kartonu
  • Odpowiedz
@MatPL1122: Nie ma się litować nad Wiki, To jest ostra zawodniczka. Dobrze wie co robi i jeszcze nieraz nas zaskoczy. A te krogulcze łzy mogłaby już sobie darować bo już mało na kim robią wrażenie.
  • Odpowiedz
@MatPL1122: Pewnie masz rację. Mi jest jej szkoda, bo to tak jakby do klasy przyszła nowa dziewczyna. Stara sie byc fajna, zeby zdobyc znajomych. Nikt jej nie lubi - wszyscy niby mili, ale słyszy, ze ja obgadują, nie ma sie do kogo odezwać. W końcu zdobywa jednego jedynego przyjaciela, ale wtedy reszta stara sie go do niej zniechęcić. No to chooy czlowieka szczela i sie załamuje. Moze psuję zabawę broniąc
  • Odpowiedz
@rogata5000: Ja rozumiem ale ten program na tym polega, to tak jakby iść do wyścigu samochodowego i płakać, że inni jeżdżą szybciej od Ciebie, a ty chcesz sobie tylko z nimi pojeździć
  • Odpowiedz