Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bartolomis: O właśnie, jak już poruszyłeś temat braków.. To tak a propos to gdzie te dowody na Twoją niewinność? Te co to miały zatrząść całym wykopem, te co to miałeś dawno temu przedstawić? Bo póki tych dowodów wciąż Ci brak, prawda?

@Leniek: może Tobie w końcu je przedstawił? Bo pamiętam, że mu tam o tym swego czasu słusznie przypominałeś xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bartolomis: Widziałem tylko że jakiś wykopek, zdaje się ten od codziennej beki z konfederacji, co by nie było słusznie zauważył że jak masz własny tag, to mniejsza szansa że dostaniesz bana za wyśmiewanie pod nim jakiegoś zbioru ludzi. Mam nadzieję, że to nie ten niezwykły dowód na bezpodstawne, wielokrotne banowanie Ciebie. Bo jak tak to troszkę słabo. Ale mogło mnie coś ominąć, nie ukrywam

@Leniek: o, widzę że na podobny
nie macie nic do przedstawienia

@bartolomis: Zaraz, a co my mamy w tej kwestii przedstawiać? No i skąd w ogóle pewność, że spadłeś akurat za Twój codzienny wpis? Nie zrozum mnie źle, ale Twoje daily raczej nie cieszy się dużą popularnością. Popularnością (negatywną, ale jednak) za to cieszyły się Twoje wpisy, czy komentarze w których obrażałeś ludzi. Skąd wiesz, że ban nie był za obrażanie innych? Chyba, że dopuszczasz taką myśl
@JamKarzeu2:
Bo powodem był zdaniem moderacji spam - wszystkie wpisy skasowali, teraz nie wrzucam codziennie i zmieniam nieco treść, żeby obejść te podwójne standardy za cenę mniejszej popularności.
Dlatego pierwszy ban wynikał z uprzedzenia moderacji.
Nieprawdą jest również druga teza, bo nazywanie kłamcy kłamcą nie jest obrażaniem. Drugi ban poleciał również niezgodnie z regulaminem, ponieważ był za wpis w którym napisałem "chyba ty" na serię wyzwisk jednego neuropka, moderacja odrzucała zgłoszenia
@bartolomis: Tylko wiesz, problem w tym że trąbiłeś o niezwykłych dowodach, a póki co jedynie piszesz jakieś rzeczy, które mogą być prawdą, a mogą być równie dobrze kłamstwem.
Przykładowo, ja jak dostanę kiedyś bana za szkalowanie papieża (bo patrząc po kolegach i koleżankach z tagu, to pewnie i na mnie przyjdzie pora) to równie dobrze mogę napisać, że moderacja mi dała bana za to, że napisałem w zupełnie innym wpisie nie
@JamKarzeu2: dlatego tym razem mam zrzut ekranu skasowanego wpisu i nie skasowanego wpisu neuropka. A jak dostaniesz bana za szkalowanie papieża to możesz mieć pretensje jeśli inni szkalują bezkarnie.
Tak czy inaczej doceniam dialog