Wpis z mikrobloga

Średni spadek cen kart o 5% w 11 dni. A po dzisiejszych korektach może być jeszcze ciekawiej :)
Dostałem też w końcu zbiorczy rachunek za prąd za ostatnie 6 miesięcy i wyszło, że dla taryfy G12w przy kopaniu 24/7 prąd jest nieco tańszy.

Obserwuj/czarnolistuj #wykopkopiekrypto

#gpuacl #kryptowaluty #ethereum #ethereumclassic #ravencoin #eth #etc #rvn #kartygraficzne #gpu #kopaniekryptowalut #mining #komputery #nvidia #amd
cranberry250 - Średni spadek cen kart o 5% w 11 dni. A po dzisiejszych korektach może...

źródło: comment_1632129135jMHFbDnUOxgrX622xAAcqW.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@cranberry250: Chętnie dokupie jakiegoś 3070 bez lHR po małych spadkach. Każdy będzie kupować przecież jest i będzie dalej od cholery coinow do kopania a blokady lHR utrudniają kopanie noe tylko na eth ale inreszcie coinow. A tak w ogóle Co myslisz nad 3080? Mam małe dwa zasilacze 750w i już wpięte 4x 3070. Mogę dorzucić ta 3080 i dac jej zasilanie z 2 zasilaczy na jedna kartę? Żeby leciał kabel pcie
  • Odpowiedz
@cranberry250: 3080 potrzebuje 3 wejść zasilania. Na jednym kablu pcie jest jedno wejście do zasilacza i dwa wyjścia. Wiec potrzebuje 2 takie kable pcie żeby podłączyć 3080. Wiec pytanie czy tak można? Jedna kartę z dwuch zasilaczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niukron: dla kart LHR jak najbardziej. Jeżeli posiadasz koparkę to podziel się wynikami :)

Jeżeli nie masz koparki i "gdzieś coś zobaczyłeś" to nie jest to dla mnie podstawą do zmiany tych danych :)
  • Odpowiedz
@cranberry250: koparki nie mam, ale mam te dwie karty i testowo kopałem po miesiącu na każdej z nich, ale jeśli serio mówisz o lhr to może dlatego wyniki znacznie mijają się z tym co osiągałem u siebie.
  • Odpowiedz
@cranberry250: @Kawsooon tylko pamietajcie, ze 8pinowka jest zaprojektowana na przesyłanie 150W. Trzeba o tym zwlaszcza pamietac uzywajac rozdzielacza. Zarowno zasilacz i karta nie patrza jakim kablem idzie zasilanie. Karta potrzebuje wiecej, a zasilacz jest w stanie dostarczyc, to wiecej idzie w kabel, a to sie moze skonczyc w najgorszej sytuacji pozarem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xadhoom: ja korzystam z takich rozdzielaczy do RTX 2000. Karty jedzą około 125-135W więc z adaptera idzie 50-60W co na dwie karty daje max 120W.
Kable są lekko ciepłe ale to nie są temperatury którymi należy się przejmować
  • Odpowiedz
@cranberry250: Tak, rozumiem, ale wolalem koledze, ktoremu odpowiadales na wszelki wypadek napisac, bo nie wszyscy sobie zdaja z tego sprawe, a lepiej dmuchac na zimne. w tych kablach mamy napiecie 12V i 4 kable sa gorace (w 6 pinowce sa 3). Kazde dodatkowe waty to spora roznica w natezeniu i w konsekwencji cieple jakie kable musza oddac otoczeniu.
  • Odpowiedz