Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bad_motherfucker: wybierz i załataj plik ci nie zadziała bo nie masz wgranego magiska przez twrp. Musisz pobrać ZIP magiska i go sflashowac przez twrp. Później będziesz miał trochę zabawy z safety net, jak nie będziesz przechodził sn to nie będziesz miał dostępu do apek z DRM i apek bankowych.
  • Odpowiedz
@Czlowiek_Ludzki: próbowałem instalować przez twrp i wyskoczył error. Jak dużo zabawy jest z sn? I jakie konkretnie apki nie będą działać?
Chciałbym poprostu zainstalować kilka apek ulepszających urządzenie żeby dłużej trzymało na baterii i nie było reklam. Więc chyba potrzebuję magisk
  • Odpowiedz
próbowałem instalować przez twrp i wyskoczył error.


@bad_motherfucker: wygoogluj i probuj cos

Jak dużo zabawy jest z sn?


@bad_motherfucker: zalezy jak szybko znajdziesz dzialajaca latke dla twojego telefonu

I jakie konkretnie apki nie będą działać?


@bad_motherfucker: z tego co wiem to netflix, mcdonald, cos tam od playstation i aplikacje bankowe. Dalej nie pamietam, wygoogluj.

Chciałbym poprostu zainstalować kilka apek ulepszających urządzenie żeby dłużej trzymało na baterii i nie było
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bad_motherfucker: przede wszystkim - zmiana kernela. Znajdź dopasowany do twoich potrzeb. Druga sprawa - albo wydłużenie pracy baterii albo wyciskanie więcej z urządzenia. W sumie to możesz poszukać czegoś do ubijania apek w tle. Na roota na 100% coś znajdziesz. A skoro to stary telefon to najpewniej dużo da wymiana baterii.
  • Odpowiedz