Wpis z mikrobloga

@Tibor: Mój ojciec 60+ lat i dziadek już prawie 90 lat mają wszystkie włosy tyle, że ojciec trochę siwe a dziadek w całości siwe.
Natomiast ja zakolak Norwood 2 i czubek się przerzedza wiec geny mnie wyruchały i pewnie dziedziczę po 2 dziadku ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Tibor: geny łysienia nie dziedziczą się tylko po linii męskiej, ale też znajdują się na chromosomie X, który mężczyzna zawsze dostaje od matki. Więc można być podobnym genetycznie pod tym względem do dziadka mamy, ale też do pradziadka - ojca matczynej babci, bo nie wiadomo czy predyspozycja do łysienia była na X od ojca czy od matki - tak, to skomplikowane xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tibor: Mój ojciec 60+ lat i dziadek już prawie 90 lat mają wszystkie włosy tyle, że ojciec trochę siwe a dziadek w całości siwe.

Natomiast ja zakolak Norwood 2 i czubek się przerzedza wiec geny mnie wyruchały i pewnie dziedziczę po 2 dziadku ¯_(ツ)_/¯

@Maslacki: nie chcę Ci psuć dnia, ale może w takim razie to nie twój prawdziwy ojciec xD
  • Odpowiedz
ojciec 60+ lat i dziadek już prawie 90 lat mają wszystkie włosy tyle, że ojciec trochę siwe a dziadek w całości siwe.

Natomiast ja zakolak Norwood 2 i czubek się przerzedza wiec geny mnie wyruchały i pewnie dziedziczę po 2 dziadku ¯_(ツ)_/¯


@Maslacki: Po prostu Twój ojciec nie jest Twoim ojcem. Mówię serio lepiej to sprawdź
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Po prostu Twój ojciec nie jest Twoim ojcem. Mówię serio lepiej to sprawdź

@Gilbert_Prukwa: Przeczytaj sobie lepiej w jaki sposób przekazuje się geny, które odpowiadają za włosy, bo jak na razie to tylko piszesz głupoty i potencjalnie straszysz innych ludzi.
  • Odpowiedz