Wpis z mikrobloga

103k jak na razie uzbierano dla Brauna XD Pozbawili go na pół roku diety i 50 % pensji, a chłop już na ten moment ma 17k na miesiąc ze zrzutek XD

Jakby ktoś pytał ,jak robić politykę, to niestety w tym kraju robi się ją tak. Ja sam jestem bardzo krytyczny wobec tego, co odwalił Braun, ale on chyba doskonale sobie zdawał sprawę, że może na tym zyskać.

Sam jestem ciekaw jak będzie wyglądać Konfederacja za kilka lat. Z jednej strony jest taki Braun, co przyciąga dziwaków, z drugiej strony jest taki Mentzen, który przyciąga nawet umiarkowanie konserwatywnych lub bardziej liberalnych wyborców (choć sam jest konserwą) i jest szanowany ze względu na swoją działalność biznesową.

Z trzeciej strony jest Ruch Narodowy, co #neuropa pisała, że wchłania Korwina, który tak naprawdę nie generuje żadnego poparcia dla Konfederacji, bo narodowcy w Polsce to margines, w dodatku skrajnie podzielony na pierdyliard odłamów XD

#bekazneuropy #4konserwy #bekazlewactwa #konfederacja #bekazprawakow #takaprawda #wybory #polityka
S.....y - 103k jak na razie uzbierano dla Brauna XD Pozbawili go na pół roku diety i ...

źródło: comment_1632053608vySpHUGah5YF6oJnOCsG1N.jpg

Pobierz
  • 8
@doveo: Cóż... To co wydobywa się z jego ust ma dla mnie tą samą wartość merytoryczną co dźwięk włączonego wibratora. Ale jak widać po sukcesie zbiórki to trafił na podatny grunt. Gawiedź ucieszona, a co zarobił to jego ( ͡º ͜ʖ͡º)